Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Vámpírnaplók fanok! Szerintete...

Vámpírnaplók fanok! Szerintetek milyen?

Figyelt kérdés

Fanfictiont írok, ami elsősorban a Damon fanoknak kedvez, de nem Delena történet.


A tartalma röviden:


Nem mindenki pályázik a Miss Mystic Falls címre, nem mindenki akar a legelitebb társaságbe tartozni, nem mindenki vágyik széles és felszínes baráti körre. És főként nem mindenki akar belekeveredni a természetfeletti eseményekbe.


Meredith Russel hirtelen csöppen bele ebbe a világba, miután az egész családja rejtélyes módon meghalt, és az a gyanúja, hogy ő lesz a következő, aki követi a sírba a szeretteit. Úgy néz ki, hogy ezzel minden álma, amiért egész életen át küzdött szertefoszlott.

De ha egy álom megvílósíthatatlan, miért ne találna egy újat?


Miközben kétségbeesetten keresi a megoldást a démonokkal szemben, lassan, de egyre erősebben vonzódik egy talán még veszélyesebb alakhoz; Damon Salvatore-hoz. Azonban hiába a mély vonzalom, ha a vámpír csak gyülőletet és megvetést érez a lány iránt.


Feltöltöttem az első fejezetet is: [link]


Köszönök minden egyes véleményt!:)))



2012. febr. 18. 14:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Bocsi, szerintem elég tucat sztori, de egészen jól írsz. Csak még kiforratlan a stílusod. Am, miért vámpír sztori? Abból mostanság elég sok van...
2012. febr. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a véleményed!:)

Mert akartam egy VD-fanfictiont, és hát ugye a sztori akkor kötött. egyébként írok több saját történetet is, azok közül csak egy vámpíros.

2012. febr. 22. 18:58
 3/3 Woraan válasza:
100%

Úgy vettem észre, hogy manapság elég felkapott lett az írás. Talán túlzottan is beágyazta magát a divatba, ami nem feltétlenül rossz, sőt, amíg az ember nem kezd el hiú ábrándokat kergetni (ez alatt az értem, hogy nem lesz minden második emberből író...) és csak hobbi szinten űzi, addig kifejezetten hasznos, többek között személyiségfejlesztő, és sok egyéb tevékenységnél százszor jobb.


Bocsi, kicsit sok lett a szájtépés.


Egyébként a fejezetet végigolvastam, tetszett. A helyesírásra figyelj oda (nem azért mondom, mert találtam hibát), elképesztően hangulatromboló hatása lehet egy-két elírásnak!

A másik, ami fontos, a saját stílus kialakítása. Törekedj arra, hogy érezhető legyen benne az egyediség, ne legyen "tucat szaga", ahogyan azt már a Tisztelt Előző is megfogalmazta. Az a legjobb, hogy ha bárki olvassa, megmagyarázhatatlan oknál fogva, de rájön, hogy amit épp a kezében tart, az a te kezed munkája.

Továbbá, ha hozzád hasonló fanoknak készül az írás, akkor mindenféleképpen tegyél bele sok utalást (természetesen a könyvekkel, vagy a sorozattal kapcsolatban), ugyanis ha arra az olvasó felfigyel és megérti, akkor sikerélménye van, és esetleg képes tovább fenntartani a figyelmét.


Remélem nem sikerült túl negatívra, építő jellegűt szerettem volna!


Sok kitartást kívánok!

2012. márc. 3. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!