Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hol lehet üres könyvet venni?

Hol lehet üres könyvet venni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Arra lennék kíváncsi, hogy hol lehet üres könyvet venni? Nekem egy kb. 100-150 oldalas teljesen üres könyvre lenne szükségem. Valaki tud ilyenről valamit?


2012. febr. 19. 19:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Papír-írószer boltban, nagykerben.
2012. febr. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 étoile et lune ***** válasza:

Na, ilyet én is szeretnék, csak rohadt drágák. Mindenesetre a PaperBlanks márkát tudom ajánlani, nekik vannak könyv alakú füzeteik, bár nem tudom, simalaposak vannak-e közöttük. Szerintem vannak. Nem tudom, hová valósi vagy, ha pesti, akkor az Aréna írószerboltjába menj, ott vannak egy forgatható polcoszlopon kitéve. Libriben is, Alexandrában is láttam már, de nem olyan sokat. Itt egy link: [link]

Szerintem szépek, talán akad köztük sima is.

2012. febr. 21. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 étoile et lune ***** válasza:

Na, megvan, van sima is. [link]

Én is akarooook!

2012. febr. 21. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Pirexben szerintem kapsz
2012. febr. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Időközben én is nézelődtem, és megnéztem/felhívtam pár boltot amit írtatok (illetve találtam a neten), de mindenhol egy problémám volt: túl vékonyak. Igaz hogy azt írtam hogy 100-150 oldal, de rájöttem hogy az kevés lesz, nekem valami vaskosabb kéne, de megtaláltam! Szerintem ahhoz képest hogy választhatsz rá bőrt és mintát, elég jó, én most rendeltem meg!

[link]

2012. febr. 23. 20:25
 6/6 A kérdező kommentje:
Sima lapokkal, A5, 320 oldal - 5600 forint, szerintem jó.
2012. febr. 23. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!