Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Könyvíráshoz segítség?

Könyvíráshoz segítség?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Mit lehetne tenni, ha ki szeretnék adni egy könyvet, de nincs lektor ismerősöm? Anélkül is menne? Vagy hogy lehet lektorral "megismerkedni"?
2012. febr. 20. 17:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Elmész egy kiadóhoz vagy elküldöd neki az irományod és az majd eldönti, hogy kiadja-e vagy sem. Esetleg saját költségen is megjelentetheted a könyved.
2012. febr. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Ez gyors válasz volt! :)
2012. febr. 20. 17:54
 3/5 étoile et lune ***** válasza:
Ne az egész irományodat küldd, mert nem fogják elolvasni. Szinopszist kell írni (nézz utána), plusz egy kábé 6 oldalnyi részletet kell még csatolni hozzá. Persze olyan részletet, ami erősen jellemzi a történeted egészét, hangulatát, ez kell hogy megfogja a kiadót.
2012. febr. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 k.lau13 ***** válasza:

Nos hát... én most nem fogom mégegyszer leírni, de szerintem így egész egyszerűen ki lehet adni egy könyvet: http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__konyvek__2727159-e..


persze a válaszomnak ne minden részét vedd figyelembe, van amit kifejezetten annak a kérdezőnek írtam, de gondolom ezt tudod amúgy is. :D na, hát sok sikert hozzá :)

2012. márc. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! :)
2012. ápr. 2. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!