Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi lehet a címe ennek a...

Mi lehet a címe ennek a fantasy könyvnek?

Figyelt kérdés

Már körülbelül 1 éve láttam egy könyvet, aminek ilyen Sötét feketés-bordós volt a borítója, és ilyen bársonyos tapintású teli "cserkészliliom"-ra hasonlító motívumokkal.

Beleolvastam a végén lévő tartalmába, és egy vámpírról szólt és egy vérfarkasról azt hiszem. Ilyen szerelmi sztori, de már nem nagyon emlékszek.Sajnos...

Csak örülnék ha írnátok pár ilyen jellegű címet és szerzőt, és akkor én utánanézek hogy az volt-e az.


2012. febr. 22. 20:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak egy tipp, nézd meg laurell K. Hamilton Anita Blake sorozatát(Agave kiadó honlapján fent vannak). Van belőle pár, de az is ilyen vámpíros-vérfarkasos.
2012. febr. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát nem találtam meg, de azért köszi a segítséget. :)
2012. márc. 1. 18:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Stephenie Meyer - Újhold talán(?) mert azon virág van, meg vérfarkas -vámpírosos, de őszintén, nem tudom, hogy néz ki a cserkészliliom :P
2020. dec. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!