Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Magyarországon egy mangának...

Magyarországon egy mangának mekkora sikere lenne?

Figyelt kérdés

Van egy elég jó sztorim,illetve szépen tudok rajzolni,és a fantáziám sem kutya,szóval szeretnék készíteni egy mangát,de nem tudom,hogy mekkora sikere lenne.

Szerintetek?

Maga a manga egy teljes mértékben kitalált világban játszódna,melyben a démonok terrorizálják az emberiséget,de számuk egyre csökken. A nép egy William nevű férfit istenít,ki rájött,hogy,hogyan lehet véget vetni a démonok rémuralmának,illetve egy tudományos portálkapunk keresztül száműzte a démonok uralkodóját.

Vannak különböző démonvadász szervezetek,illetve magányos farkasok is,ahogyan mestertolvajok,csatamágusok,idézők,illetve fejvadászok is.

Mikor a **** nevű szervezet vezérét(ki kitűnő kardforgató képességének köszönheti rangját),megöli egy rejtélyes férfi,egyre több gyanús esemény veszi kezdetét.

Illetve bizarr események történnek egy bizonyos faluban,melynek talán köze van az egyre növekvő számú eltűnésekhez...

És egy különös hiedelem is feltűnik,melynek kiváltó oka egy helyi legenda...


Ez durván a tartalom lenne. Szerintetek milyen? :)



2012. febr. 28. 16:47
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Még annyit,hogy műfaja krimi-thriller-akció,illetve fantasy lenne! :)

És durván 17 részes lenne! :D

2012. febr. 28. 16:50
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát a mangák egyre nagyobb hírnevet szereznek, így megvan az esély rá. Engem érdekelne
2012. febr. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm megtisztelő válaszod! :)
2012. febr. 28. 16:59
 4/14 anonim válasza:
Engem is érdekelne, tetszik a történet. Szerintem meg is venném, ha megjelenne...
2012. márc. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Amúgy a korom befolyásolja azt,hogy megjelenhet-e?

15 éves fiú vagyok.

2012. márc. 9. 07:27
 6/14 anonim ***** válasza:

Nem csak a story számít, hanem, hogy mennyire jól rajzolsz, az is. Példa:

- Madaras Andrea Kiscsillag című munkája, kiemelkedő rajzokkal


- Hrisztov Mirjana Angel Light című munkája, amin látszik, hogy amikor kiadta, még borzasztóan kezdő volt, még akkor is, ha egyébként a története érdekes lett volna.

2012. márc. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszi.

Egyedi formáim vannak,ezt leginkább a fegyverekre értem,de azért az emberábrázolásom is elég jó,bár nem kiemelkedő.

Amikre leginkább oda szoktam figyelni,az a mimika szokott lenni.

A szemmel való érzelemkifejezés.

2012. márc. 11. 11:30
 8/14 A kérdező kommentje:

[link]


Így,tudok rajzolni.

2012. márc. 11. 11:37
 9/14 A kérdező kommentje:

[link]



[link]



Illetve így is.

2012. márc. 11. 11:40
 10/14 anonim ***** válasza:
75%
A rajzok gyönyörűek!Csináld,csináld,csináld!Lesz rá vevő, hidd el! ;)
2012. márc. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!