Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek milyen Spirit...

Szerintetek milyen Spirit Bliss Árnyékvilág című könyve?

Figyelt kérdés
Olvastam a könyvet, de szerintem vannak benne hibák. Kíváncsi vagyok mások véleményére.
2012. febr. 28. 17:06
 1/4 nyirisara válasza:
Nekem nem tetszett annyira, és lehet hogy sokan mérgesek lesznek a véleményem miatt, vagy belém kötnek, de én nekem úgy tűnt, az írónő mindent a szexualitással próbált ellensúlyozni, az volt az aduja, és azt a részt nagyon jól meg is írta, de nekem hibásnak tűnt a könyv, nem tudnám megmondani, miért. Nem nyerte el a tetszésem, de mondjuk úgy tűnik, a magyar írók műveit, amiket amerikai helyszínekkel akarnak elhelyezni és úgymond "amerikaisítani" nem nagyon szeretem (pl. jóslatok hálójában), de pl. SzJG amit nem próbált az írónő olyanban írni, amit nem ismer, imádtam.
2012. márc. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. egyetértek vele. :)
2012. márc. 1. 17:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszett. Sírtam is rajta.
2012. márc. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Kicsit mosolygok a felvetéseken: amerikai vs magyar, misztikus vs valóságos :)

nyolc évvel ezelőtt írtam az első könyvemet, és ha hiszitek, ha nem, az nagyon is magyar volt és valóságos, mint ahogy a második könyvem is, de sajna nem kellett egyik kiadónak se :)

hát ez van :) írtam én is SZJG-szerűséget, de akkor nem volt rá kereslet

2012. márc. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!