Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ajánlanátok készülő regényembe...

Ajánlanátok készülő regényembe neveket?

Figyelt kérdés

Félig kész regényemet beneveztem egy gportalos oldal amatőr versenyére, csak annyi a gond, hogy én magyar nevekkel írtam a könyvet, oda meg angol szereplők kellenek. Nem tudok mit kitalálni, ezért sokat segítene nekem, ha ajánlanátok a főbb szereplőimnek angol neveket.

1. Főszereplő lány: segítőkész, kedves de eléggé gyáva, a magyar neve Ildikó.

2. A nővére: visszahúzódó, kicsit gátlásos úszóbajnok, a magyar neve Noémi

3. Főszereplő fiú: vámpírmániás, türelmes és remek emberismerő. A neve Tam (a Tamás névből)

4. Amnéziás srác, akinek egyetlen emléke egy szőke hajú lány, akit minden áron meg akar találni. Domának nevezték el.

Előre is köszönöm a válaszokat :)


2012. febr. 28. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Fú, én is írok, nekem már két regény kész van:)

[link]

2012. febr. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az is jó, ha egyszerűen csak lefordítod a neveket: Hilde, Naomi, Tom, Dominik...
2012. febr. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is ha tetszenek ezek a nevek akkor csak fordíts le, főleg mert ezeket még le is lehet, ahogy az előttem szóló írta :) Sok szerencsét!
2012. márc. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én is gondolkoztam már ezen, de annyira nem tetszenek az angol változatok, szeretnék valami jobbat kitalálni. De tényleg köszönöm :)
2012. márc. 2. 16:15
 5/5 anonim ***** válasza:

Adhatsz nekik fantasy neveket(ha az nem tiltott)pl Ildikó helyett Ildika,Ilika,Ilidia,amit csak ki tudsz ragozni,Noémi meg lehetne Nolema,Náli,Nomida meg ilyenek.

Ha kell angol akkor legyen mondjuk:

Ildikó:

-Ileen

-Amelia

-Ethel

-Sophie

-Ivory

-Leah

-Victoria

-Alyssa

Noémi:

-Myra

-Harleen

-Brianna

-Nina

-Brooklyn

-Vivian

-Lake

-Marina

2013. jan. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!