Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Forgatókönyv író program? Nem...

Forgatókönyv író program? Nem számít "csalásnak"?

Figyelt kérdés

Forgatókönyv író program. Még nem próbáltam, nem is nagyon ismerem de azt tudom hogy magától kombinálja össze a szereplőket stb. Nem csalás ez? Ha van egy fogatókönyv, és részeiben ezzel a progival készült te észrevennéd? Mi erről a véleményed, hogy már ezt is a gépek csinálják?


(Esetleg ha tud vki online vagy ingyeneset kipróbálnám nevetni egyet :) )


Köszi a válaszokat!


2012. márc. 1. 20:09
 1/10 anonim ***** válasza:

ha van ilyen szerintem gagyi.

Amugy vannak programok amikkel barmit meg lehet irni, pl scrivener de ezek csak szovegszerkesztok es segitenek a cucc rendezeseben mint pl. tema, megjegyzesek, kutatasi jegyzetek stb.

2012. márc. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ja amugy olyan programrol hallottam en is ami neveket general szereploknek, nem latom miert lenne csalas.
2012. márc. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem, én olyanra gondolok hogy konkrétan beírod a szereplőket (meg még nem tudom mit), és ez összekombinálja szappanopera szinten, hogy kiderül hogy x adoptálta y-t és z nem is igazából b lánya mert átműtette magát és végig ő volt c.... :D
2012. márc. 1. 20:23
 4/10 anonim ***** válasza:
aa a teveben lattam fel szemmel valami ilyesmit, de az a progi szorakozasra van:p
2012. márc. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

ja, én is tv-ben láttam hogy a Süsü szerelőivel össze-vissza kombinálgattak...

Szerintem amúgy képesek ilyennel csinálni a szappanoperákat vagy akár komolyabb dolgokat is, mert az ember alapvetően nagyon lusta lény....

2012. márc. 1. 20:29
 6/10 anonim ***** válasza:
ez nem forgatókönyv író program, hanem valami vicc, mint a káromkodás generátor. léteznek igazi forgatókönyvíró programok, amik annyit tudnak, hogy formázzák a szöveged a nemzetközi forma szerint
2012. márc. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez gáz, de vicces lehet. Küldenél egy ilyen linket, ahol ilyet lehet, szívesen kipróbálnám. Köszi! :)
2012. márc. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez valóban csak egy vicc, a forgatókönyvíró progik nem ilyenek. Nézd meg a Celtixet, az valódi. Lényegében egy határidő-napló, vázlatfüzet és egy jó (többfunkciós, kifejezetten írásra szánt) szövegszerkesztő ötvözete. Ez nem számít "csalásnak". Az, amiről te beszélsz, bizonyára vicces, de köze nincs az egészhez (és ugyanezt egy dobókockával, illetve papírlapra leírt nevekkel is meg lehet csinálni, sőt, még te is tudsz rá Excelben programot írni, garantálom).
2012. márc. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sikerült elírnom: Celtx. :) (Van Celtix is, de az picit más.)
2012. márc. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Akkor félreértettem... de köszi a felvilágosítást :D

Ehhez a vicchez tud valaki linket vagy nevet? ^^ :)

2012. márc. 1. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!