Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tényleg ez a fiú fogja játszan...

Tényleg ez a fiú fogja játszani Jacet A csontvárosból? Fúj!

Figyelt kérdés

[link]


Mert én nem így képzeltem el..iagázból csak claryt tudtam elképzelni:

[link]



2012. márc. 17. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, tényleg ő fogja játszani. :(


És ő lesz Clary (Lily Collins): [link]

2012. márc. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja, Jamie játsza Jace-t. Hát nem mindenkinek jön be. Ez a baj a filmekkel. Nekem is más elképzelésem volt róla. Igazából sokan Alex Pettifert szerették volna,(köztük én is :D)fel is kérték, de állítólag nem vállalta, érthetetlen. Azért biztos átalakítják a külsejét, fodrász, smink, kontaklencse. Hátha jacesebben fog kinézni. Nekem az bajom a filmmel, hogy nem olyan lesz mint a könyv, színészek ide vagy oda, azért megnézem, de aki olvasta a könyveket annak a film semmi újat nem nyújt majd. Tuti csalódás. Majd megnézhetünk egy átírt, rövidített változatot. :(
2012. márc. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

első: Lily Collins? Gusztustalan!


második: Ja,az igaz..mindenesetre kár volt ezért pénzt pazarolni...

2012. márc. 18. 21:44
 4/5 anonim válasza:
Ne írjátok le! Gondoljatok csak bele... amikor kiderült a Twilightnál, hogy ki játssza Edwardot, akkor mindenki fújjogot, utána meg mennyire megszerették!
2013. febr. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem illik a karakteréhez, az meg nem az ő hibája, hogy nem a leghelyesebb... És egyébként szerintem nem kifejezetten ronda, attól függ, melyik fotót nézzük...
2013. márc. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!