Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Az L&L könyvesboltnak van...

Dorcsuu kérdése:

Az L&L könyvesboltnak van valami köze Leiner Laurához?

Figyelt kérdés
Mert ugye L&L - Leiner Laura. Meg a bolt is tele van Laura könyveivel...

2012. márc. 20. 19:55
 1/9 csibi99 ***** válasza:
100%

Leiner Lauráé a bolt, és azután nyitotta meg, miután kiadta az első két kötetet.

Azért van tele a bolt a könyveivel egyébként.

2012. márc. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De akkor a Remek!-et és a többi korábbi művét hol adta ki? Mert gondolom nem 18 évesen alapított könyvesboltot.
2012. márc. 20. 20:02
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Igen, és nemsokára tele lesz az ország L&L könyvesboltokkal, ahol kizárólag csak a Szent Johanna gimi köteteit lehet kapni.
2012. márc. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerem a tulajt és az nem Leiner Laura.
2012. márc. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Értem, bár ahány komment, annyi variáció :D De az utsó kérdésemre válaszolhatna valaki^^
2012. márc. 24. 20:54
 6/9 csibi99 ***** válasza:
Én is kerestem a régi könyveit, és voltak is a könyvesboltokban, az Alexandrában, a Libriben, meg a többiben. De már nagyon régen adta ki a könyveket(2005), és nem volt nagy sikere, ezért az ország boltjaiba nem küldenek példányokat. Így már csak az L&l könyvesboltban kapható. :(
2012. márc. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De én nagyon szettem a Remeket :( (És szeretem is) Az SzJG-ben kicsit idegesít, hogy a Reni olyan kis szentfazék... Linda meg legalább vadóc :D Akkor csak az L&L-ben tudom megvenni a Remek2-őt?
2012. márc. 27. 14:36
 8/9 anonim válasza:
54%
Az L&L könyvesbolt nem Lauráé!
2015. márc. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Az egy könyvesbolt ahol más könyvek is vannak de ők kapták meg a jogot arra hogy a termékeket árulják. A régi könyveit is csak ők adhatják ki.
2015. máj. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!