Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » 13, mindjárt 14 éves lánynak...

13, mindjárt 14 éves lánynak milyen könyvet tudnátok ajánlani? A Szent Johanna Gimit már olvastam.

Figyelt kérdés
A Szent Johanna Gimit már olvastam. Amíg megjelenik a 7. addig kéne valamivel elfoglalnom magam. :)
2012. márc. 22. 16:06
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

Szia! :)

Itt van mellettem egy csomó könyv, mindjárt leírom őket!

Mivel most ráérek, mindegyikről mondok véleményt. A legtöbbjének van egy csomó része, de azokat nem írom le, csak összességében nézem! :)



Bad Girl:

Tele van rib*ancokkal és bunkókkal, nagyon utálom. :) Tiszta zűrzavar, csupa elkényeztetett, problémás "kölyök" életéről szól.


Hot Girl:

Szinte ugyan az...


A Klikk:

Elkényeztetett, 13 éves kis csitrikről szól, ez sem valami fényes. :) Megvan mind a 4, de csak az elsőt olvastam. Alig volt benne szerelem, inkább a "barátokról" szól.



-Jacqueline Wilson könyvei (Szerelmes lányok, Lányok késében):

Valahogy túl gyerekes, engem nem fogott meg igazán :) A "Lányok késében" tetszett a talán leginkább, az egy sima kis szerelmes sztori, borzalmas illusztrációkkal.



-Szent Johanna Gimi:

Mondjuk látom, azt szereted, de azért elmondom, hogy én még az elsőt sem olvastam végig... :) Arnoldot kedvelem, Cortezt nem, tudom, hogy mi fog történni, szóval szerintem ez elég kifogás ahhoz, hogy ne olvassam.



-A macskám, a családom és a fiúk...

Van több része is, de a film után nagy csalódás volt. Egyszer olvasható, de ha jól emlékszem a befejezés nem valami fényes...



-Magenta Orange + Magenta a bombázó

Azt hiszem pont egy 13 éves lányról szól. Szerintem kellemes volt, bár nem nagy szám.



-Hogyan legyünk népszerűek?:

Bevallom, csak belenéztem, de még nem olvastam el... :)

Szerintem itt sem a fő téma a szerelem, de biztosan bőven van benne, hisz Meg Cabot könyv. :) Szerintem nem lehet rossz.



-Tinibálvány:

Semmi extra, kicsit sablonos, de élvezhető! ;)



-Egy Igazi amerikai lány:

Hát ezt is csak megvettem, aztán itt porosodik. Csak nyáron szoktam ilyen könyveket olvasni, amikor unatkozok és erre még nem jutott sor. :) Elég szimpatikus, szerintem nekem tetszene, nem tudom, a te ízlésedet nem ismerem annyira...



-Bianka Minte-König könyvei:

Nekem csak a "Kalandos flörtök & szerelmi álmok" című könyv van meg, de tetszik! :) Aranyos volt. Ránézésre kicsit talán gyerekes, de amúgy nem igazán.



-Girl 15, Girl 16

Ezt ajánlom! Az elsőben ugye 15, a másodikban pedig 16 éves a főszereplő lány. Szerintem egyszeri kikapcsolódásnak tökéletes volt, egyszerű, romantikus, vidám kis szösszenet, de nagyon bejött! :) És ami a legjobb, hogy újjonnan meg tudod rendelni 500 Ft-ért darabját! (Én így vettem ezt a kettőt, a Bad Girl 7 részét, a 2 Hot Girl-t, a 4 Klikket és ez összesen 7500 Ft volt, 15 könyvvért. Meg persze valami kis postaköltség)



-A neveletlen hercegnő naplója

Én nem szeretem a hercegnős dolgokat, szóval eleinte nem akartam hozzálátni... :) De végül kellemeset csalódtam. Nekem csak az első 3 kötet van meg, de ez így pont jó! A szerelmi szál itt normálisan befejeződik, ezután már csak pár bonyodalom lesz... Szóval én így ajánlom, de persze nekiláthatsz a többinek is. Én biztosan nem fogom, mert csak elrontaná ezt az "szeretetet" amit a könyv iránt érzek...



Nos, nekem ennyi könyvem van (na jó van még pár ilyen stílusú, de azok olyan semmilyenek...)

Ha érdekel valamelyik részletesebben, írj nyugodtan egy privátot! :)

Nem vagyok benne biztos, hogy valamelyik is tetszeni fog, de egy próbát megér, nem?

13/L

2012. márc. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 oti2000 válasza:

Az utolsó mohikán

indiánkönyv

2012. ápr. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

meg cabot:Airhead

nekem nagyon tetszett,meg van mind a 3 része,és már többször is olvastam.


F.H.Burnett: a titkos kert

nagyon szép történet,az eleje kicsit unalmas.:D


Tornai Helga:Szerelem made in Italy

az egyik kedvenc pöttyös könyvem:)


Sarah Mlynowski:Melltartó és seprűnyél;Vágyak és varangyok;Hálózsák és hókuszpókusz;Buli és bájital

nem annyira szeretem a varázslós könyveket,de ez nagyon tetszett.humoros,szerelmes.:D


Jacqueline Wilson(nemtudom hogy kell írni) Szólits Sütinek

ez is nagyon tetszett xd


Lois Lowri:Nyáron történt

szívszaggató történet.Sokat sírtam rajta,mert nagyon át lehet érezni Meg érzéseit



a vándorsólyom kisasszony különleges gyermekei az egyik kedvenc könyvem,pedig 12és háromnegyed éves vagyok,és én tökéletesen megértettem...

2012. ápr. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

F.H.Burnettől a Titkos kert tényleg tök jó

Meg Cabot-Hívószám 1-800 sorozat -én nagyon szeretem

Vörös Pöttyös könyvek

2012. ápr. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 parawhore96 válasza:

Személyes kedvenceim:

Becca Fitzpatrick - Csitt, Csitt (2. kötet: Crescendo)

Lauren Kate - Fallen

Bree Despain - Fekete bárány (2. kötet: Fehér farkas)

Ezeket imádom :D

2012. ápr. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

Meg Cabot-Airhead


Aprylinne Pike- Wings (ennek azthiszem van még egy része de sajnos azt még nem olvastam :/)


Delphine De Vigan- No és én


Tornai Helgha-Szerelem made in Italy


JACQUELINE WILSON-A másik lány

2012. ápr. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim válasza:
Cynthia Hand- Angyalsors: nekem nagyon tetszett, igaz, hogy egy angyal lányról szól, de van benne galiba, szerelem, és küldetések. Nem vagyok oda az ilyen misztikus könyvekért, de ez nagyon tetszett. :) Én is 13 vagyok és ezt olvastam, nagyon tetszett. és ősszel megjelenik a 2. része :) szóval várom az SzJG 7. részét, + ennek a 2. részét :) Bizti nagyon jók lesznek, érdemes elolvasni :)
2012. ápr. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 Lora1328 válasza:
Twist Olivér. De amiket Reni olvas (szent johanna) azoknak és nézz utána ;)
2012. ápr. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 chrishu ***** válasza:
Gyűrűk ura!
2012. máj. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 csingilingg84 ***** válasza:

Szerintem elolvashatnád Meg Cabot: Misztikus szerelem című könyvét is. :))

És esetleg Thomas Brezina: Ördögi angyalok c. könyvét.

2012. máj. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!