Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » 11 éves lánynak kéne jó...

SzentJohannaGimiFan kérdése:

11 éves lánynak kéne jó könyv, amíg a SzJG 7 meg nem jelenik. Mit tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
2012. márc. 24. 14:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Lucy Maud Montgomery Anne-sorozata
2012. márc. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:

Bezzeg az én időmben

A titkos kert

A padlás szoba kis hercegnője

A neveletlen hercegnő

Váratlan utazás

2012. márc. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Louisa May Alcott: Kisasszonyok, Jó feleségek, Jo fiai, Fiatalurak (Ez egy sorozat), Peter Freund Laura sorozata, Én nagyon szerettem a Pöttyös és csíkos könyveket, ha esetleg vannak otthon, Madeline L'Engel: Időcsavar, Szélvarázs, Csillagvágta (Ez is sorozat), ha még nem olvasta akkor a Harry Pottert is elkezdheti akár. Igazából ismerni kéne kislányt, hogy mi érdekli :)
2012. márc. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Amiket én ajánlanék:

Kristen Gier - Rubintvöröst és a Zafírkéket (ez egy sorozat),

Meg Cabot-tól bármit pl. Airhead sorozat vagy a Mediátor sorozat, de az önálló könyvei is nagyon jók, ha az ember szereti a stílusát,

John Grogan-Marley meg én-t, (bár a vége nagyon szomorú), Katherine Paterson-Csillagnéző-t

Kertész Erzsébettől bármit (igaz, nem mai írónő, de a könyvei egyszerűen fantasztikusak),

Elena Kedros-Olimposz lányai sorozatot (bár eddig, ha jól tudom, még csak két része jelent meg),

Lisi Harrison-Klikk sorozatot

Risck Riorddan - Percy és az olimposziak sorozat

Baráth Katalin - Ida és az aranygyapjú

Philip Beard - Kedves Zoe! (bár lehet, hogy ezt inkább csak picit késöbb, de én olyan idősen olvastam)

Alexandre Dumas - Monte Cristo Grófja (nagyon hosszú, de amilyen hosszú, olyan érdekes)

Szabó Magda - Abigél (lehet, hogy kötelező, de nekem nagyon tetszett)

FGehér Klára - Bezzeg az én időmben (egyszerűen letehetetlen könyv, és bár a vége szomorú, nagyon szórakoztató)

Jacqueline Wilson - Lányok a pácban és a sorozat további kötetei

Most hirtelen ennyi jutott eszembe, ha ezeket már olvastad, vagy esetleg tetszettek az ajánlataim és örülnél még másoknak, nyugodtan írj privit.

2012. márc. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Vörös pöttyös könyvek
2012. márc. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
neveletlen hercegnő:)
2012. ápr. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Macsi2000 válasza:
ha esetleg szereti a természet fölötti dolgokat:Death note
2012. ápr. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszikeee
2012. ápr. 7. 17:07
 9/13 Luckoy333 válasza:
Leiner Laura Remek!-je
2012. ápr. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Réka SZJ ***** válasza:
az imádott jenna fox,a holdat az égröl,vörös pöttyös könyvek
2012. jún. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!