Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok tinikönyveket mondani?

Tudnátok tinikönyveket mondani?

Figyelt kérdés
14/L vagyok, olvastam már A Szent Johanna gimit, meg most olvasom Meg Cabot - Misztikus szerelem c. könyvét. tudnátok még ilyesmiket mondani? :)
2012. márc. 26. 20:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Esetleg Sohonyai Edit könyveit olvastad már? Nekem nagyon tetszettek!
2012. márc. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Simone Elkeles - Perfect Chemistry – Tökéletes kémia

[link]

2012. márc. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:

Jane Austen - Büszkeség és Balítélet

Az összes Twilight

Gregory Hughes - Holdat az égről

2012. márc. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

A szent johanna gimit tekintsük véteknek.

Az előttem hozzászóló utolsó tippjét, a Holdat az égről-t én is nagyon tudom ajánlani, bár más volt, mint amilyen re számítottam, de ettől függetlenül nagyon szép történet :)

Ami nekem még nagyon tetszett, az a Pizzamaffia. Szerintem voltak benne humoros részek, akció, és az egész olyan kellemesen pörgős. Csak pozitívat tudok róla mondani.

Én, mint nagy Harry Potter fan, a HP-t csak ajánlani tudom, hogy OLVASD, mert az, hogy megnéztél egy eltorzított filmet, nem jelent semmit.

Bár nem kifejezetten tinikönyv, de nagy rabja vagyok még a Bartimaeus trilógiának is(ami immár négy kötetes). Egy külön mágusvilág ez is, ezúttal viszont csak félig a mágusok szemszögéből. És nagyon vicces is mellé :D

2012. márc. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ja és kihagytam még valamit, ami most ugrott be; ha Meg Cabottól olvasol, a Neveletlen Hercegnő naplója könyvsorozat is tetszeni fog szerintem. Kicsit idegelő, hogy a főszereplő nagyon sokat szorong, de ettől eltekintve remek sztori :D
2012. márc. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Rengeteget olvasok,letöltöm netről..én mindenképp vöröspöttyös könyveket ajánlanék neked..most nincs kedvem leírni mivel van 1 rakattal,válogass kedved szerint..ird be googlebe és kihoz egy csomót deha elmész könyvesboltba találsz bőven.jobbnál jobbak imádom:D
2012. márc. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Pöttyös könyvek , Sohonyai Edit könyvek , Narnia krónikái , és az alkonyat nekem nagyon tetszett könyvben
2012. márc. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A szent johanna gimit, nem kell véteknek tekinteni, mert nagyon sok embernek tetszik, pl. én nagyon nem bírom a HP könyveket a film se tetszett annyira... de mindenkinek más ízlése van, mindenkinek más a jó és másban találja meg azt a bizonyos pluszot de mindegy....

Amit olvass el mindenképpen:

Becca Fitzpatrick: csitt,csitt, Crescendo

Kerstin Gier: Rubinvörös, Zafírkék

Amit még nagyon ajánlok:

Simon Elkeles: Tökéletes kémia

Árnyékvilág

Sarah Dessen: Figyelj rám!

Mentsük meg Júliát!

The Dark Divine, The Lost Saint

Szívzűrök sorozat

Evermore- sorozat (nekem mondjuk csak az első 2 része tetszett de sokaknak tetszik)

Evernight -sorozat( első 3 része nagyon jó)

Fallen- Kitaszítva

Sarah Dessen: tökéletes

2012. márc. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek :)
2012. márc. 31. 13:43
 10/13 anonim válasza:

Shiver, Linger, Forever, Rubinvörös, Zafírkék, Beautiful Creatures, A végzet ereklyéi sorozat, The summoning, Tökéletes kémia, Wings, Spells, Fallen, Neveletlen hercegnő naplója, Éjféli bál, Csitt csitt, Crescendo, Az éhezők viadala, Abigél, 13 okom volt, Gyilkosság az Orient expresszen, Szöszi, Születésnap, Ének a küszöb előtt, Bezzeg az én időmben

Hirtelen ennyi:)

2012. ápr. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!