Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A felhők fölött három méterrel...

A felhők fölött három méterrel / Tres metros sobre el cielo című film olvastam, hogy létezik könyv formában, eredeti nyelven. Angolul is?

Figyelt kérdés
Ha igen, belinkelné valaki nekem,( ahol el tudom neten is olvasni ) ?
2012. márc. 28. 08:04
 1/2 anonim válasza:
Az a könyv mintha nem is létezne. Az összes internetes webáruházat megnéztem. Semmi. Ebay-en találtam rendelhető külföldről kb 13$ de semmi infó mellette hogy angolul vagy olaszul van e. (Az eredeti könyv olasz). + még egy oldalt találtam szintén rendelős, de ott csak eredeti nyelven lehet rendelni, olaszul. Neten olvashatóba meg egyáltalán nincs fent. Én is nagyon szeretném elolvasni, de nem lehet sehonnan rendelni magyarul, angolul meg nem tudok olyan jól. :/
2012. máj. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Hát, idővel biztos megjelenik, mert egyre felkapottabb a film.
2012. jún. 27. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!