Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Titanicról szóló könyvet...

Titanicról szóló könyvet keresek, tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés
A Titanic tragédiájáról szóló könyvet keresek. Olyat amiben műszaki adatok, érdekes infók és képek is vannak, és túlélők beszámolói alapján készült.
2012. ápr. 17. 12:48
 1/7 anonim válasza:
0%
a kérdésedre válaszolva...hát szerintem nem keresel,de nem vagyok benne biztos : /
2012. ápr. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
mi van????
2012. ápr. 17. 13:00
 3/7 anonim válasza:
Ezt találtam : [link] Remélem segít valamit.
2012. ápr. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát én sem értem az első válaszadó mi a fenét írt. :(


Amúgy figyu én ezt a könyvet tudom neked ajánlani. Nekem is megvan és rengeteg kép és adat van benne a hajóról. Nagyon szép könyv.


[link]

2012. ápr. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. ápr. 21. 12:44
 6/7 anonim válasza:
100%
Én csak most fogom beszerezni a fentebb linkelt könyvet, Walter Lord könyve viszont régóta megvan, páratlan és letehetetlen. A lehető legpontosabban, leghitelesebben írta meg Lord azon rendkívüli éjszaka eseményeit (csak a hajó kettétörése maradt ki, míg a roncsokat nem találták meg, nem vették komolyan azon túlélőket, akik esküdtek rá, hogy a hajó ketté tört). Tudom még ajánlani Geoff Tibbals: A Titanic c. könyvét, nagyon jól, teljesen átfogóan mutatja be a Titanic-ot, a kezdetektől egészen 1997-ig. Ugyancsak erősen ajánlott elolvasni A mélység kísértetei - Utazás a Titanic szívébe c. könyvet. James Cameron 2001-es expedícióját mutatja be a könyv, lenyűgöző képekkel a roncsról. A film is fantasztikus, ami készült belőle, de sajnos idehaza nem jelent meg semmilyen formában. Ezeken kívül külföldön, ahogy látom, sok nagyszerű könyv jelent meg, én Ken Marschall könyvekre vadászok egy ideje, fantasztikus festményeket készített a hajóról, a roncsokról, nagyban befolyásolták Cameron filmjét ezek a képek, de sajnos a könyvei nagyon ritkák és drágák már.
2012. ápr. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi!
2012. ápr. 24. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!