Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Valaki olvasta már Árpa...

Valaki olvasta már Árpa Attila Holtomiglan című könyvét? Hogy tetszett?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 18. 13:23
 1/5 spacsoup válasza:

A hét elején vettem meg és három nap alatt kiolvastam. Őszintén szólva nem néztem volna ki Árpa Attilából, hogy ilyet tud, de a regény egyszerűen zseniális. Már ha szereted az plasztikus brutalitást és a 90-es évek Budapestjének hangulatát. Vannak benne eszméletlenül jó, bölcs mondatok, amolyan utcai prédikáció, és a karakterek igazán eredetiek és hitelesek. Szerintem kihagyhatatlan. Azért is, mert az első oldal után már nem is gondolsz arra, hogy Árpa Attila írta, már ha ez valakit zavarna. Nálam csillagos ötös. Újra el fogom olvani és már most várom az új regényét.


Kat

2012. ápr. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ, akkor megrendelem. :)
2012. ápr. 20. 09:37
 3/5 anonim válasza:
Igazán mellbevágó, hazai thriller! Csak ajánlani tudom.
2012. ápr. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én most kezdtem el nem rég, és bár nem 3 napig tart a kiolvasása, mert egyéb más teendőm is van mellette, de én is csak ajánlani tudom. Nem gondoltam volna, hogy egy könyvet ilyen jól meg lehet írni!
2012. máj. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Klaus7 válasza:
Sok könyvet olvastam már,de nem hittem hogy valaha is lesz egy olyan könyv aminél azt kívánom bárcsak sohasem érne véget,pedig eljött ő is és ez a könyv a Holtomiglan. Sokáig tudtam volna még olvasni,nem tudtam lerakni fantasztikus volt! 3 nap alatt kilovastam. Levi karaktere tetszett a legjobban,zseniális könyv! Feltétlenül olvasd el!
2013. okt. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!