Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Olvastátok az Éhezők Viadala...

Olvastátok az Éhezők Viadala trilógiát? A harmadik rész milyen?

Figyelt kérdés
mert az első kettő nagyon jó, csak szerintem egy kicsit többet is írhatna Peeta és Katniss szerelméről, mármint nem a megjátszott szerelmükről, hanem, amikor már Katniss is szereti Peetát igazából.. szerintem lehetne több csókjelenet is, persze ez már csak az én hülyeségem:D A harmadikban lesz szó egyáltalán Peetáról? mert a második végén úgy néz ki, hogy meghalt.. és ha meghalt, akkor nem akarom tovább olvasni..:D :( 16/L
2012. ápr. 20. 13:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan olvasd csak el a befejező részt is. Nem fogok elárulni semmit a történetből, de annyit igen, hogy megéri befejezni a trilógiát, és a harmadik rész is nagyon ott van a szeren.
2012. ápr. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
3. rész lényegesen gyengébb, mint az első 2, de ha már a trilógia 2/3-át elolvastad már nem ártana befejezni.
2012. ápr. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

lesz szó bőven Peetáról, hogy jó, vagy rossz, azt mindenki döntse el maga. Megéri tovább menni, így nem befejezett a mű, ha abbahagyod.

Annyit elárulok, hogy nem halt meg ( :

2012. ápr. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sokaknak ez a gyengébb rész a trilógia összes kötete közül. Nekem nem. Az biztos, hogy mély mondanivalója van az egésznek és ez a harmadik részben lesz teljessé, én nem hiányolom a szerelmi szál kihangsúlyozását, mert az egész nem is a szerelemről szól. Hanem hogy a Kapitólium hogy tette tönkre mindenki életét azzal, hogy saját szórakozásukra a viadal résztvevőinek egymást kellett ölniük. A rémálmok örökre kísértik őket, nem tudnak szabadulni tőlük. Peeta nem hal meg, de rengeteg fog szenvedni ő is. De nem írok semmit a könyvről inkább. Olvasd el. :) Szerintem jó a harmadik könyv is. Méltó befejezés. Érdemes elolvasni..
2012. ápr. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Letty:) válasza:

Mindenképpen olvasd el, ha még nem tetted. :)

Sokak szerint ez a legsilányabb kötet, nekem azonban a kedvencem lett. Annyit megsúgok, hogy lesz bőven Peeta és Kattnis jelenet, főleg ezért is szerettem meg ezt a részt, mivel abszolút Peeta-fan vagyok. Nem régen fejeztem be a trilógiát, de még a hatása alatt állok, ha rám hallgatsz, mindenképpen érdemes elolvasni.

2012. máj. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!