Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a különbség a manhwa és a...

Mi a különbség a manhwa és a manga közt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem tudjátok, hogy mi a különbség a manhwa és a manga közt? Úgy tudom a manhwa koreai, de van valami különbség a manga pl.a rajzolása közt?

Előre is köszönöm!:)



2012. ápr. 23. 16:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, a manhwa korei. Rajzolásában csak annyi különbség van mint bármelyik két manga között, az egyik így van rajzolva, a másik úgy, stílusbeli különbség nincs. Az viszont lényeges eltérés, hogy az olvasási sorrend nyugati, azaz balról jobbra történik, míg a mangánál ugye fordítva.
2012. ápr. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor ezt nem is a japánok csinálják? :(
2012. ápr. 23. 16:16
 3/5 halibel ***** válasza:
A manhwát nem.
2012. ápr. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mivel a manhwa koreai, így értelemszerűen nem a japánok csinálják... eddig egyet olvastam el végig, és nagyon jó volt, szóval igazán nem kell az a szomorú smiley az előző komment végére ;) a manhuák és manhwák között is bőven vannak jók, ahogy gagyi mangák is előfordulnak... sajnos :/
2012. máj. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!! Már el is olvastam a Démonnaplót, ami manhwa. Ajánlom mindenkinek!:) Mondjuk egy kicsit BL beütése volt :P
2012. jún. 6. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!