Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mennyi idő alatt olvastad el...

Mennyi idő alatt olvastad el Victor Hugo Nyomorultak című könyvét és hogy tetszett?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 23. 17:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Nagyjából két hónap lehetett, talán nyáron, de nem emlékszem pontosan, viszont sok megszakítással, mert mellette nagyon sok más kötelező könyvet is olvastam. Én élveztem, az elején picit nehezen lendültem volna bele, ha nem előtte olvasom ki A párizsi Notre-Dame 1482-t, illetve még kisebb koromban láttam a regényből készített francia rajzfilm-sorozatot is, tehát tudtam, "mire számítsak". De nagyon élvezetes, izgalmas olvasmányként emlékszem rá, kiválóan lekötött, csak a jegyzetek kezelése volt nehézkes (egészen addig, amíg rá nem jöttem, hogy két könyvjelzőt is használhatok, egyet a jegyzetekhez külön), illetve addigra már egy teljes francia kiejtési útmutatót szerkesztettem, és előszedtem pár korabeli párizsi térképet, nehogy elvesszek a nevek sűrűjében.
2012. ápr. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!