Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tényleg lesz folytatása az...

Letty:) kérdése:

Tényleg lesz folytatása az Éhezők Viadala könyvtrilógiának?

Figyelt kérdés
Valahol olvastam, hogy az írónő folytatja, bár nem igazán tudom, hogy hogyan fogja, mert a Kiválasztott végén már gyerekei születnek Kattnisnek és Peetanak, de ugye minden lehetséges és csodáik is vannak, szóval még lehet igaz a hír. Szóval tényleg lesz folytatás?

2012. ápr. 30. 14:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nagyon örülnék, ha lenne! *______*

Annnnnnnnnyira érdekelne Katniss és Peeta közös élete..:)) Remélem lesz!

Szerintem ha folytatja, akkor nem onna, amit az epilógusban ír, vagyis hogy húsz évvel később, hanem onnan, ahol igazából vége lett a történetnek, és még csak 17 évesek.:)

2012. máj. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Mia_may ***** válasza:
Én láttam egy képet , lehet csak photoshop-os volt de a 3könyv felett volt egy sokkal sokkal vékonyabb fekete kötésű piros betűs könyv... rajta egy furcsa fecsegős képpel
2012. máj. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nem tudok erről semmi biztosat, de nem hiszem, hogy lenne folytatás... természetesen a rajongók örülnének neki, de akkor talán már nem lenne olyan jó a történet. bár sokan mondják, hogy a harmadik rész vége össze lett csapva, így egy negyedikkel javíthatna rajta az író :)
2012. okt. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Valentina17 válasza:

Team Peta:))


nem tudnátok megmondani nekem hogy Peta tényleg meghal e a második könyv végén? most olvastam el az elsőt és nagyon tetszik:)))

2013. jan. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Mia_may ***** válasza:
Nem hal meg!:) olvasd el a harmadikat is mert akkor történik Peetaval jelentős dolog ami már a 2. Könyv végében is megjelenik majd
2013. jan. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Valentina17 válasza:
köszönöm:)))
2013. jan. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
KÖNYVBEN NEM LESZ FOLYTATÁSA! Viszont pletykálnak arról, hogy lesz negyedik film is. :)
2013. márc. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Utolsó: Nem negyedik film,hanem négy film lesz, ha minden igaz.

Az utolsó könyvet két részre szedik, úgy csinálnak filmet belőle /mint általában mindig, ha könyvből készítenek filmet/. :)

2013. ápr. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Én láttam vmi olyan könyvet (amit sajnos MO.-n nem lehet kapni,legalábbis sehol sem látni),aminek a címe: Panem szval lehet h csak valami kiegészítő könyv...a HP.-nek is van asszem ilyen 'összes varázslat' könyve...
2013. máj. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Mia_may ***** válasza:
A Harry Potternek rengetek kiegészítő könyve van, ahogy az alkonyatnak is és mivel azért ez is egy hatalmas sikernek örvendő sorozat biztos van/lesz valami :)
2013. máj. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!