Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Bartimaeus-trilógia miért...

A Bartimaeus-trilógia miért nem híres? Olvasta valalki? Teszett?

Figyelt kérdés
Serintem a Harry Potter után a legjobb ilyen jellegű könyv.
2012. ápr. 30. 21:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is nagyon jó könyv. :) Az egyik kedvencem, régen olvastam, de most hogy így eszembe juttattad talán elolvasom megint. Nagyon tetszett a könyv stílusa, a történet meg az egész úgy összességében.
2012. ápr. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek. Egy nagyon klassz ifjúsági regény amit egyébként minden korosztálynak szÍvesen ajánlok, mert az egyik kedvenc regényem. Eredeti, ötletes sztori, izgalmas cselekmény, meg Bartimaeus poénjai...:D. Nekem még a régi egyszerű borÍtós van meg, de nemrég új kiadásban jelent meg és tervezem megvenni a negyedik részt is. Amúgy nem mondanám hogy ismeretlen lenne, sok könyves blogon láttam róla kritikát meg véleményezték, és mindenhol jót Írtak róla. A bloggerek meg ha felteszik és ajánlják az már egy jó reklámnak számít.
2012. ápr. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Negyedik rész????
2012. máj. 1. 09:51
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen..igen! XD Az új borítós kiadással együtt jelent meg nemrég a negyedik rész a Salamon király gyűrűje. De ez nem folytatásnak számít hanem egy külön történet, amolyan előzményrész ami még időszámításunk előtt játszódik. Már kíváncsi vagyok rá, de biztos nagyon jó mint az előzők. :D
2012. máj. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én imádom, kár, hogy már nem lehet megvenni a régi, keményfedeles kiadást, csak az új puhafedeleset.
2012. máj. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%

A kedvenc könyvsorozatom. Szerintem irdatlanul jó az összes, a negyedik részét most olvasom másodszor és a többibe pedig csak úgy néha belelapozgatok és elolvasok egy-egy jó részt :)

Hírneve azért van, csak nem kapták fel annyira, mint a Harry Pottert. Remélem Stroud ír még könyveket Bartról. :D

2012. aug. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is. Csak páran nem fogják fel, hogy nem mindenki olvasta a könyveket. És sokszor már a kérdés tele van spoilerrel.

Szerintem ez is felkapottabb lenne, ha csinálnának belőle filmet vagy rajzfilmet. Általában az sokat dob a dolgon.

2013. jan. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Szeintem is nagyon jó könyv. Én is olvastam és aki könyvet keres annak ezt ajánlom. =)
2014. febr. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még a keményborítású könyv van meg, nagggggyon tetszik, királyak a csillagozott részek(ahol a magyarázat van).de a 4et még nem olvastam, az még nincs meg. Én is örülnék valami filmfélének! B&K
2016. ápr. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Áh, úgyis elrontanák, ahogy a könyvadaptációk többségét. John Mandrake nyomban az első részben lenne vagy tizennyolc éves, és szerelembe esne. (Ezt szúrták el a Percy Jacksonban és a Darren Shanban is, hogy ilyen nem volt az első részekben.)
2016. ápr. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!