Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Olvasta valaki az Emma szerelm...

Olvasta valaki az Emma szerelme című könyvet? Írnátok véleményt, érdemes elolvasni?

Figyelt kérdés

2012. máj. 3. 20:20
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem nem. nem nagy szám, a nyelvezete borzalmas, korhűtlen. Meg úgy egyáltalán, felejthető. De te tudod. Olvass bele, aztán meglátod:)
2012. máj. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én személy szerint minden Austin könyvet szeretek. De ha teheted, ne az Emmával kezd. Javaslom inkább az "Értelem és érzelmet" vagy a "Büszkeség és balítéletet". Ezek után jöhet a többi. A régies nyelvezetről meg csal annyit, hogy az 1800-as évek legelején íródtak ezek a művek. Hogyan beszéljenek a főhősök?!
2012. máj. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Előző! Az Emma szerelme nem azonos Austen Emma c. könyvével. Ez egy magyar írónő 2011- ben megjelent könyve.

(Egyébként én is Austen- rajongó vagyok)


Kedves Kérdező! Bocs, hogy beleírtam, mert ezt a könyvet nem ismerem, de a félreértést el kellett oszlatni.

2012. máj. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!