Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit érezhet, mit gondolhat és...

Mit érezhet, mit gondolhat és hogy néz ki Másay-néni?

Figyelt kérdés

2012. máj. 4. 19:13
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
* Máday-néni nem tok írni, mert a húgom az ölemben ül
2012. máj. 4. 19:16
 2/11 anonim ***** válasza:

Hát szerintem a 11/b-vel tele van a hócipője,és eléggé utálhatja őket,és várja hogy elballagjanak:D a többi unalmasabb osztályt még úgy elnézi,de ha valami hibát lát,rögtön nagy balhét csap ott is.

amúgy facebookon csomó kép van:)

2012. máj. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a lelke mélyén szereti a 11.b de ezt még magának is fél beismerni.xD
2012. máj. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem egy dolog jár a fejében:VONALZÓÓÓÓÓ
2012. máj. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Eriii válasza:
Én úgy képzelem hogy kontyos és nagyon kötődik a suli szabályaihoz és néha sokkal többet foglalkozik a sulival,mint maga az igazgató. hisz mindig ő büntet meg mindenkit meg stb. de az igazgató soha nem csinál semmit xd
2012. máj. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 gajdanlili válasza:
hol és mi a neve a facebookon? kössz ha megmondod
2012. máj. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 LDorii ***** válasza:
Szerinteeeeem ilyen barnás haja van, ráncos, szemüveges, és ilyen drapp ruhákban jár, zöld sállal(ez a fátyolsál szerű, egy csomóra kötve nyakán(Nem szorosra)), konytos, utálja a 11/b-t, egy fa vonalzóval a kezében üvöltözik. :D KB. így. :D
2012. máj. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Máday Emília -Igy keressétek facebookon.de ez nem ő,mert nem létezik.
2012. jún. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 SzentJohannaGimiFan ***** válasza:

Név: Máday Emília

Kor: 48

Magamról: A 11/b életem legszörnyűbb osztálya... Amikor Endre beteg lett, életem legszebb két és fél hetét éltem végig. Majdnem mindenkinek kiosztottam egy-két intőt, beírást, stb...

Így nézek ki: Szoros kontyba fogott, világosszőke haj, okuláré, általában hosszú (kb.: vádli közepéig érő) szűk, sötét színű (bordó, fekete, stb...) szoknya, 5 cm-es sarkú lakkcipő, halványsárga/halványpiros blúz, elengedhetetlen fa vonalzó, toll a fül mögött.

2012. jún. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Máday néninek nincsenek is érzései. Ez egy kicsit túlzás, és szerintem is tényleg szereti a 11 (illetve mostmár 12) b-t :D
2012. júl. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!