Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Miért nem lehet szinte egyálta...

Miért nem lehet szinte egyáltalán beszerezni Anne Rice Vámpírkrónikák sorozatának első 3 kötetét?

Figyelt kérdés

Interjú a vámpírral; Lestat, a vámpír; A kárhozottak királynője

Több webáruház oldalán is megnéztem és több könyvesboltban is voltam, de nulla eredmény. Keveset nyomtak belőlük vagy ennyire népszerűek voltak, hogy elkapkodták őket? Ha manapság akkora divatja van a vámpíros könyveknek, nem értem, hogy miért pont ezt a klasszikust nem adják ki újra? Érdekelnének mások véleményei!



2012. máj. 5. 19:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Nemrég adták ki újra az első 2 részt. Mind2 megvan. Múlt hétvégén egy Alexandra könyvesboltban láttam a Lestat a vámpírt Győrben. Sőt most jött ki újra A múmia c. könyve is.
2012. máj. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

a könyvtárakban megvannak.

egyébként meg igen.

ennyire népszerűek.

ha megnézed a mai vámpír filmeket-sorozatokat,mind anne rice koppintás.

2012. máj. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Karácsony előtt vettem meg őket. Kerestem előtte Pesten és Győrben is, sehol nem találtam. Alexandrán keresztül meg lehet rendelni, pl. én úgy rendeltem, hogy leviszik a könyvesboltba a megrendelést és el kell menni érte, égy nem kell a szállításért fizetni :)


[link]

[link]

[link]

2013. ápr. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Tina. K válasza:
Alexandrában megvannak.
2014. márc. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!