Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik az igazi film a rubinvö...

Melyik az igazi film a rubinvörösből?

Figyelt kérdés
Találtam vagy három filmet ami igazinak tűnik,nem ilyen fan-made. van egy ilyen tök gagyi, amiről nem találtam videót, és mindenki ezt linkelgeti hogy ez lesz az.de szerintem nem, mert van egy sokkal jobb is ez az : http://www.youtube.com/watch?v=fiJxT-jeQBo és ez jobb.a kérdés: melyik fog kijönni 2013 májusában? (feltéve ha nem halunk meg idén)

2012. máj. 6. 14:51
 1/8 slora ***** válasza:
Erre én is kíváncsi vagyok :) Egyébként megnéztem amit belinkeltél,de szerintem ez nem az,mert ez is össze van vágva tettek bele jeleneteket a Hercegnő című filmből.Bár én már hallottam olyanról is,hogy Németországban már elkészítették a Rubinvörös filmváltozatát(bár erről nem találtam előzetest).
2012. máj. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
dekár! :( pedig olyan igazinak tűnt. akkor már csak az lehet amiben ilyen furcsa emberek vannak.mármint,az nekem nem annyira tetszik.mindegy,megkátjuk jövőre.csak az a baj hogy tele van a youtube ilyen hülyeségekkel amiket rajongók csináltak és meglehet téveszteni az embert :( :( :(
2012. máj. 6. 16:30
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

hát, nem rossz, de látszik rajta, hogy fanok csinálták :) Olyanokat össze tudnak hozni a rajongók, hogy meg sem gondolnád. Régen én is bedőltem valamelyiknek, mert képesek voltak leforgatni egy egész trailert -.-

Nem hiszem, hogy valaha is lesz film belőle :) Senki nem vette meg a jogokat hozzá, és még ha meg is veszik, akkor sem biztos, hogy lesz. Mondjuk a Fallenből is csinálnak, ami még a Rubinvörösnél is gyengébb könyv, szóval ki tudja...

2012. máj. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
te olvastad a rubinvöröst?mert azt mondtad hogy a valamilyen fallennnél is gyengébb könyv...
2012. máj. 6. 16:45
 5/8 anonim ***** válasza:
olvasd vissza pls. ha a fallen gyengébb valamiből, akkor mi a megoldás? az, h erősebb. És igen, olvastam, de nem egy erős könyv.
2012. máj. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

16:35 - "Senki nem vette meg a jogokat hozzá..."


Szeretem amikor spekulációkat tényként tálal valaki. Mindig is érdekelt, hogy a hamis információkat másoktól hallják az emberek vagy saját maguk találják ki és tálalják tényként itt a Gyakorikérdéseken.


A te értesüléseid honnan eredeztethetők? Mert a hírforrásod eléggé... hogy is mondjam finoman... nem szavahihető.


Kérdezőnek:


2013 március 10-én lesz a németországi bemutató, előzetes még nem készült a filmhez, tudtommal még mindig forgatnak.

[link]


Ők a főszereplők: [link]


Képek a forgatásról: [link]

2012. máj. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló : Kb szóról szóra ezt akartam írni... Nem éretm egyeseket télleg -.-

Egyépként az igazi színésznővel aki gwendolynt játssza arról készült egy kb. 10 mp -s klipp amikor szédül az iskolában és ezenkívűl közétették a két főszereplő castingon lévő alakítását is.Szerintem nagyon jók :D

Itt a castingról a felvétel: http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=FQ4..

És kitették a többi főszereplőt is. Néhányat nagyon jól eltaláltak, de azért van akit egyálatlán nem így képzeltem el... itt a link: [link]

2012. máj. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi :D az a baj hogy egy szót sem értek az első linkből :(
2012. máj. 8. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!