Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Trónok harca könyvben milyen?

A Trónok harca könyvben milyen?

Figyelt kérdés
Mert nézem ezt a sorozatot, de ez csak a b*aszásról meg a kivégzésekről szól meg néha beletesznek valami hányinger keltő dolgot is. A könyv más? Érdemes elolvasni?

2012. máj. 6. 20:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

:DDDD eddig nem tudtam, miről szól ez a hatalmas mánia, de most már értem, miért szeretik olyan sokan XD

Amúgy gondolom a könyv elég részletes lehet, mivel kötetenként kb 900 oldal.

2012. máj. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A sorozat is nagyon jóra sikerült, persze a b.szást túlzásba vitték, meg csak a nézők miatt van jelen (míg pl. egy Spartacus-ban igényesek a szexjelenetek meg valahogy kapcsolódik is a sztoriba), oké, hogy neked valami miatt nem tetszik, de akkor is az egyik legjobb mai sorozatról van szó.


Könyv természetesen másabb, részletesebb (pedig már a sorozat is nagyon tág univerzumban és sok szálon játszódik), de azért elég hasonló, az is elég brutális.

2012. máj. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 rajcziz ***** válasza:

A könyv ezerszer jobb. A szereplők sokkal kidolgozottabbak, és akiket esetleg ellenszenvesnek találsz a sorozatban, nem biztos, hogy a könyvben is gyűlölni fogod őket.

Én nem tartom túlzásnak, ami a sorozatban van, egyszerűen bemutatják azt, amire máshol csak utalnak. Westeros egy ilyen világ.

2012. máj. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amúgy sorozatjunkie-n van pár olyan topic/írás, ahol a könyvet ismerők írnak véleményt a sorozatról, bár lehet spoileres.
2012. máj. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!