Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ilyen könyvet tudtok mondani?

Ilyen könyvet tudtok mondani?

Figyelt kérdés

Szeretnék izgalmas szafaris/dzsungeles/hajótöröttes/túlélős/kalandos könyvet olvasni.Nem éppen romantikus könyvre gondolok (14/L) ,de egy kis romantikus éppen jöhet,de lehetőleg ne egy xxx-es könyvet ajánljatok.Lehet fantasy/misztikus kategóriába tartozó is.


Előre is köszönöm :)



#könyv-szafari-dzsungel-kaland-hajótörött-sziget
2012. jún. 1. 15:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem olvasd Jules Verne könyveit. Itt megtalálod az összes regényét: [link]
2012. jún. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Leslie L. Lawrence könyvek.
2012. jún. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mark twain: huckleberry finn
2012. jún. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Rejtő Jenő légiós történetei,az még vicces és izgalmas is,Jules Verne is jó,én még imádtam a Karl May indián könyveit(Winnetou).Ha még eszembe jut,akkor írok.

(De ha nekikezdesz az itt ajánlottanak,akkor mire végzel velük,kb 15 leszel :)

Nekem csak Rejtőből van vagy 15 kötetem,kb az összes sárga albatroszkötet megvan ,plusz a Jules Vernék is kitesznek egy polcot :)

2012. jún. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,mindenki kapott lájkot! :)


Valóban,mire végzek 15 éves leszek :)

Holnap lesz a születésnapom! :D

2012. jún. 3. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!