Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Van olyan Antikváriumi honlap,...

Van olyan Antikváriumi honlap, ahol nem online tudok/kell vásárolni? .

Figyelt kérdés

... hanem csak megnézni az adott antikvárium készletét, de vásárolni személyesen tudok (Budapest).

Eddig csak olyat találtam, ahol nincs meg a könyv, amit keresek, v. ahol CSAK online vásárlás lehetséges.

Vagy ez azt jelenti, hogy a többi antikváriumnak nincs honlapja, és kénytelen vagyok végigjárni az összeset személyesen, amíg meg nem találom, amit keresek?


2009. júl. 1. 16:08
 1/2 anonim ***** válasza:
asszem a regikonyvek.hu-nak van boltja is,de ha nem,szerintem megbízhatsz bennük,én már több könyvet is rendeltem,és mindig megjött 3 napon belül épségben:)
2009. júl. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem az antikvarium.hu oldalbam is megbizhatsz. 2 napon belül személyes átvétellel van Budapesten és Szergeden asszem. S ott van fent állapotfotó is!
2009. nov. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!