Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hány éves kórtól olvasshatták...

Hány éves kórtól olvasshatták gyerekeitek a Harry Potter 1. részét?

Figyelt kérdés

#kgr
2012. jún. 3. 16:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Oké, semmi gond. Csak eddig katolikusokról hallottam, hogy nem engedték olvasni a HP-t a gyerekeiknek.
2012. jún. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
református vagyok s nincs kukim.
2012. jún. 6. 18:45
 13/17 anonim ***** válasza:
Tehát lány vagy. Én is, és imádom a HP-t. (nem a házi pálinkát)
2012. jún. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Nekem még mikor általános negyedik osztályos voltam, akkor ez volt a kötelező.
2012. dec. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én már nagycsoportban elkezdtem olvasni az oviban. 5 évesen tanultam meg folyékonyan olvasni. A tartalom egyáltalán nem okozott problémát.
2013. júl. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nyolc voltam, amikor elkezdtem olvasni, nem volt probléma. :)
2014. aug. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Én speciel 8 voltam, mikor elkezdtem és 10, mikor befejeztem. Amúgy szerintem akkortól, mikortól nem okoz neki problémát, hogy szinte minden egyes köny első pár fejezete unalmas. Én most 13 vagyok, és az utolsó két könyvet most is egy csomószor elolvasom+a 2. részből azt, a pár fejezetet, amiben Denem szerepel. Ha már ismeri a sztorit, akkor könnyebb meglátni az események hátterét. Ki, mit mikor miért tett, milyen a jelleme. Idősebb korban ez az érdekes, meg az emberismeretet is javítja, fiatalabb korban meg az alapsztori. Tulajdonképpen a lényeg, hogy jól tudjon olvasni, és ne ilyedjen meg Voldemorttól, Naginitöl, Lestrangeéktől stb…

A filmet én is 12 éves kortól ajánlanám a gyengébb idegzetűeknek. Én az első rész végén a kanapé mögé bújva, befogott füllel sírtam. Megijedtem Voldiťól. A lényeg, ha a gyerek egyedül akarja megnézni az utolsó 4-5 filmet, engedd neki, mert a szúlök hajlamosak már a dementorok felbukkanásakor azt kérdezgetni egymástól " való ez a gyereknek?". Ha ő meg meri nézni, el meri olvasni, akkor való.

2014. szept. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!