Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyv az éjszakai cirkusz?

Milyen könyv az éjszakai cirkusz?

Figyelt kérdés
Akik olvasták, hány éveseknek ajánlanák? És mi a véleményük róla? A borítója, meg maga a könyv a fekete lapokkal nagyon jól néz ki, de eléggé drága... Megéri megvenni?
2012. jún. 4. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Az egyik legjobb, amit olvastam, de engem különösen vonz a cirkusz téma. 14 éven felül ajánlanám, mert elég komoly, és bonyolult.
2012. jún. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Itt több véleményt is olvashatsz róla: [link]


Engem személy szerint nem vett le a lábamról, de rossz könyvnek azért nem mondanám.

2012. jún. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én most olvasom és egyszerűen teljesen levett a lábamról! :) Teljesen megéri az árát,nem tudod letenni. Igaz,hogy több szálon és időben fut a cselekmény amitől kicsit bonyolultnak tűnhet,de ennek ellenére csodálatos! Én 13/L vagyok,de inkább idősebbeknek ajánlanám (ezt nem azért mondom mert én nem értem,hanem mert a korosztályomból tudom hogy sokan nem tudnák értékelni). Remélem segítettem.:)
2012. aug. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
KEDVENCEM!! gyünyörű a kinézete, és megéri az árát, én büszke vagyok rá, mert olyan szép, és a történet is fantasztikus!!!! mindenkinek ajánlani tudom csak:D 14/L
2012. aug. 15. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!