Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hol tudom olvasni ingyen és...

Petko0127 kérdése:

Hol tudom olvasni ingyen és online az éhezők viadalát (THE Hnger games)?

Figyelt kérdés

2012. jún. 4. 21:25
 1/8 anonim ***** válasza:
nos, nekem megvannak, ha akarod, elküldhetem, és elolvashatod pdf-ben. online-fogalam sincs.
2012. jún. 5. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
minek akar valaki online olvasni? nem inkább nézni akarnád? ha olvasni szeretnéd, akkor nem kell online, ingyen pedig már nagyon sok helyről le tudod tölteni. ha gondolod, dobj egy pü-t, és a részleteket megbeszéljük.
2012. jún. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
második: nem hinném. írtam neki, mondtam pdf-ben el tudom küldeni. plusz a kategóriánál berakta az olvasást is.
2012. jún. 6. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ahogy így elnézem, amúgy se olvassa a válaszokat - ezek az igazán értelmes és fontos kérdések - szóval engem már amúgy sem érdekel :) keresgessen, aztán olvassa online, ha ez a szíve vágya


(második voltam)

2012. jún. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
de olvasom , csak nincs mire válaszolnom :D
2012. jún. 6. 14:08
 6/8 anonim ***** válasza:
máaosik: ne aggódj, már el is küldtem neki.;) meg amúgy tényleg nincs mire válaszolnia.:)
2012. jún. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

már miért ne lenne mire válaszolnia? ha valaki kérdez valamit, és érkezik rá válasz, sőt, még felajánlások is, azt általában meg szokták köszönni, főleg azért is, hogy más feleslegesen ne válaszoljon a későbbiekben.

mivel semmi ilyesmit nem írt, feltételeztem, pont tojik arra, hogy valaki ajánlgat neki, de ezek szerint csak szimplán nem tartotta fontosnak, hogy megköszönje... szép!

2012. jún. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
érdekeeeees...nekem megköszönte,válaszolt, stb...
2012. jún. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!