Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Metro 2033 könyv ugyanarról...

A Metro 2033 könyv ugyanarról szól mint a játék?

Figyelt kérdés
Szívesen elolvasnám a könyvet, de már végigjátszottam a játékot, így is érdemes nekiállni a könyvnek, hogy tudom a végét (a játék végét), és minden fontosabb fordulatot a történetből (a játék történetéből)?
2012. jún. 8. 13:10
 1/8 anonim ***** válasza:
bár én nem vittem végig a játékot, csak játszottam vele, de hidd el, a könyvet egyáltalán nem adja vissza. Mondjuk nekem a játék alapból nem tetszett annyira:) De a könyv hihetetlen. Azt, ahogy az író leírja, jellemzi az egyes állomásokat meg azt a miliőt, az utánozhatatlan:) Olvas el, ha szeretsz olvasni:)
2012. jún. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Nem ismerem a játékot, de elkezdtem olvasni a könyvet. Abbahagytam, szörnyű volt, olvashatatlan.


Ha nem olvastam volna előtte a Metro 2034-et azt hinném hogy Gluhovsky egy pocsék író. Azonban tudom hogy ő egy rettentő jó író, vagy legalábbis az lett a két könyv közt eltelt időben. Mintha nem is ugyan az lenne a két könyv szerzője.

2012. jún. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Érdemes elolvasni. Néhány helyen különbözik a történet a könyvtől. Mellesleg nagyon jó könyv. ;) Kedvencem. :D
2012. jún. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Geta96 válasza:
Ilyen jó könyvet még életemben nem olvastam... ez a beszt! pont ma fejeztem be, hát a vége a legjobb ami kevés könyvről leet elmondani.. amikor Artyom ráébred mik is a feketék és tudatosul benne mennyire is romlott az emberi faj.... Meg hát a hős az egész élet értelmét is keresi...
2012. nov. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Olvastam a könyvet is és a játékot is végig játszottam. Úgy jellemezném, hogy a legtöbb, fontosabb alak, akik a könyvben megjelennek, ott vannak a játékban is, viszont az események legtöbbször nagyon mások, nem sok köze van a kettőnek egymáshoz. Érdemes elolvasni, mindenkinek csak ajánlani tudom, aki szereti az ilyesfajta történeteket. (én előbb játszottam a játékkal, és csak aztán olvastam el a könyvet, nem bántam meg)
2012. nov. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Endrebácsi2002 válasza:
A fő sztori ugyan az.Csak a játék rövidebb.
2015. jún. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én inkább úgy fogalmaznék igaz kicsit megkésve, hogy a játékból nem sokat értesz a könyv nélkül.
2016. máj. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kicsit ;)
2016. júl. 16. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!