Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit jelent ez? : "életem...

Mit jelent ez? : "életem összes kosarát tőled kaptam és a feléről még csak nem is tudsz. " /Cortez/

Figyelt kérdés
A SzJG6-ban Cortez mondja Reninek, mint az egyetlen ciki sztoriját. Szerintetek mit jelent? :)
2012. jún. 9. 10:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezen mit értesz???
2012. jún. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

(Szent Johanna Gimi 6. része)

...én mondjuk akkor hagytam abba az olvasását, mikor kiderült, hogy Arnold elmegy...

szóval: kosár=elutasítás, és ha nem tud róla, valószínűleg nem direkt csinálta

2012. jún. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Cortez mindig is menő volt, szóval ha tetszett neki egy lány mindig megkapta. De viszont Reni sokszor Elutasította, úgy, hogy valamelyikről nem is tud.

Pl. erről nem tudott v. nem tartotta fontosnak:

Amikor osztálykirándulásról jöttek haza és Arnold elment elé. Akkor nem Cortezzel ment haza, hanem inkább Arnoldot választotta.

Pl. erről tudott:

Amikor Arnoldnak búcsúbulit rendeztek és nem beszélt Cortezzel, hanem inkább visszament a buliba.


Remélem már érted! :)

2012. jún. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
oké, köszi :))
2012. jún. 14. 17:05
 5/5 vörös98 ***** válasza:

Végig a 4. rész erről szólt kb.

Mikor Arnold és C "összevesztek" arról, h Renihez ki illene jobban a robogózás után; nem ment el C. bulijára - mondjuk ebbe picit Viki is benne volt, de mindegy - helyette Arnolddal maradt; a 3. részben, szilveszter után, mikor Arnold elmondja, h elmegy, látványosan ölelkeztek, mert ugye Reni sírt; az 5. részben az állatkertesnél is ez volt: mindenki jól elvolt, C. vette a kókusz rudat R.-nek, majd R. kijelenti, h akkor csinálna egy képet A.-nak is. Meg rengeteg ilyesmi, most ezek jutottak eszembe....

2013. ápr. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!