Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Szent Johanna gimi 7....

A Szent Johanna gimi 7. részében ugye nem szakítanak Cortezék meg Virágék?

Figyelt kérdés
2012. jún. 9. 19:15
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
25%
Én azt hallottam, hogy a 6. volt az utcsó vidám rész. Örülök neki, Reni úgyis egy elkényeztetett kis liba!
2012. jún. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:
Nem tudja igazán senki...Szerintem lesz valami balhé vagy nagy fordulat, mert még 2 rész hátra van és kicsit uncsi lenne ha nem történne semmi...De szerintem hepiend lesz a vége, nincs miért izgulni... :))
2012. jún. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
vagy lehet h most Tami beférkőzik közájük, aztán meg kiderül h áruló...
2012. jún. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
és ha reni szülei szakítanak? vagyis válnak?
2012. jún. 19. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
de azt nem mondták, hogy úgy is maradnak!(nem jönnek össze újra)
2012. jún. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
szerintem reni meg cortez szakítana,de én nem szeretném mert most jöttek csak össze...
2012. júl. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Nem Reni és Cortez lesz, mert csak most jöttek össze, meg amúgy is, nem tudom már, hogy ki írta, de annak igaza volt, hogy Ren végigszenvedné az egész maradék 7. és a 8. részt is.

Jacques és Flóra: Biztos, hogy nem, szintén csak most jöttek össze. Egyébként is, min tudnának veszekedni?

Ricsi és Virág: Ők már rég együtt vannak. Ugye, a legtöbben arra számítanak, hogy ők szakítanak, de éppen ezért nem ők fognak. Amúgy is arik, meg ők sem tudnak veszekedni, tökéletes pár.

Kinga és Zsolti: Véleményem szerint ők fognak szakítani. Már annyit veszekedtek, hogy még egy brutális nagy balhét nem bírna ki a kapcsolatuk.

2012. júl. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
Azt mondta Laura, hogy a főszereplő párok közül fog valamelyik szakítani nagy balhéval és ők már nem jönnek újra össze tehát Zsák és Flóra nem lehet.
2012. júl. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy azt mondta, hogy Jacques és Flóra, Ricsi és Virág, Zsolti és Kinga, Cortez és Reni közül szakít egy pár.
2012. aug. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Akit érdekel, hogy kik szakítanak, írjon privit. :)
2012. aug. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!