Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ez az első része a Twillight...

Ez az első része a Twillight - nak? (link)

Figyelt kérdés

[link]


Ha nem, akkor belinkelnétek a legelső részt? Azért lenne fontos, mert apáék megveszik nekem a jó bizonyítványért.(:


2012. jún. 10. 16:31
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja, és arra lennék kíváncsi, hogy miről szól úgy nagyjából????
2012. jún. 10. 16:34
 2/6 anonim válasza:

Igen, ez az első rész.

És arról szól ami le van írva a tartalombál. ;)

2012. jún. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! (: Szerintetek ezt vegyük meg, vagy a Tölgyfa a dombtetőn című könyvet? Annak itt a linkje:


[link] a dombtetőn&SrcField=sf&SrcCategory=&CategoryID=A8I&BookID=723016&GotoBook=True&Price=&CBStock=Checked&CBDiscount=&LastDays=20&navsource=kereses


Melkyik éri meg jobban? Melyik az érdekesebb?

2012. jún. 10. 16:46
 4/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat, a link az rossz....
2012. jún. 10. 16:47
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ne az Alkonyatot. Ha szeretnéd tudni, mi történik benne, nézd meg a filmet, azért nem éri meg kidobni 3000 Ft-ot.


Ez a Tölgyfa a dombtetőn nagyon érdekesnek tűnik. Páran ajánlották is, lehet, majd egyszer én is elolvasom. ;)

2012. jún. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy a Tölgyfa a dombtetőn lesz, mert nagyon szép borítója van, ami plusz pont és a tartalma érdekesnek tűnik.Levolt írva egy rész a könyvből, és gyönyörű a fogalmazás.Sokan istenítik a Twillight - ot, én nem, de jó lenne elolvasni.Harry potterre megérte sok pénzt kiadni, de nem vagyok biztos, hogy ez is megérné.Tölgyfa a dombtetőn...ezt fogjuk megvenni.
2012. jún. 10. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!