Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Napló formájában vagy "bemutat...

Napló formájában vagy "bemutatásként" könnyebb elkezdeni könyvet írni?

Figyelt kérdés
a bemutatásnak nem tudom a műfaját, de valamit írni kellett. xd úgy értem, hogy E/3 személyben beszélek az emberekről.

2012. jún. 10. 18:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Én először E/3-ban kezdtem, egyszer viszont kipróbáltam az E/1-et, az sokkal jobb, legalábbis nekem. Szerintem mondjuk ez egyénfüggő, de én kezdésnek E/1-et javaslok. :)
2012. jún. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi :)
2012. jún. 10. 18:38
 3/7 rajcziz ***** válasza:
Könnyebbnek könnyebb, viszont az olvasók általában nem szeretik ezt. Túl sablonos megoldás.
2012. jún. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De viszont minden 2. ember a Szent Johanna Gimi-ről beszél, és az is napló formájában íródott. :D
2012. jún. 10. 18:59
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy év múlva minden második ember valami egyéb könyvről fog beszélni, ami talán E/3-ban íródott. A divatkönyvek stílusára nem lehet építeni.
2012. jún. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Petru$$h válasza:
Én személy szerint mind két megoldást szeretem, de ha E/1-ben írod a könyvet akkor az olvasó jobban bele tudja magát élni, hiszen olyan mintha ő lenne a főszereplő és saját magát alakítaná a történetben. Amúgy E/3-ban könnyebb megírni..:)
2012. jún. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Salilala ***** válasza:
#5 Az SzJg azóta se ment ki a divatból😂
2021. ápr. 12. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!