Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » J. R. Ward-Fekete tőr testvéri...

J. R. Ward-Fekete tőr testvériség című sorozat hány kötetből fog összesen állni?

Figyelt kérdés

Ha jòl tudom,akkor eddig 9 könyv jelent meg.?Ezenkìvül még mennyi

fog?Szerintetek lesz még olyan kötet,amiben megint Wrath a főszereplő?Mégiscsak ő a kiràly.Igaz mégcsak az elsőt olvastam,de

nekem mégis ő a kedvencem Bethel.<3 :-D

Mindenesetre addig is folytatom tovább a másodikkal.:-P

Előre is köszönöm a vâlaszokat!;-)



#könyvsorozat #Fekete Tőr Testvériség #J.R. Ward #vámpìros-erotikus könyv
2012. jún. 11. 15:14
 1/8 tsara90 ***** válasza:

Annyi biztos, hogy 11. könyv is lesz, aminek a várható kiadása 2013 első fele Amerikában.

Én is még csak az első részt olvastam, és imádtam Wrath-ot, de aztán, megtudtam, hogy a többi már másokkal fog foglalkozni, így egy időre félre tettem... :)

2012. jún. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi!:)

Azért sajnálom,hogy a 11. csak '13 elején jelenik meg angolul.Akkor mire fordítják még le angolra?:S

Egyébként ha jól tudom,akkor van egy kötet,ami egy kicsit többet foglalkozik Wrathtal és Bethtel,mint a többi részben(persze az elsőt leszámítva).:)

2012. jún. 11. 21:58
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
De ki édesek vagytok! Fogadni mernék, hogy változik a véleményetek, ha elolvassátok a többit. Nekem Z a kedvencem:) Érdemes folytatni az olvasást, nagyon izgalmas lesz. Thor könyve lesz a következő magyarul megjelent kötet. És még sok minden "benne van" a sztoriban, akárhány kötete lehet még.
2012. jún. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Nemrég derült ki, hogy Thor után a következő könyv Qhinn és Blay sztorija lesz. Az a baj, hogy az itthoni kiadó (Ulpius ház) folyamatosan elhalasztja a várható megjelenéseket. Van egy könyv Kresley Cole-tól ami egy sorozat 6. része és 1,5 éve tolják ki mindig újabb időpontokra a megjelenést. A testvériség is ennél a kiadónál van, szóval...nem tudom, velük hátha kivételt tesznek, de igaza van az előttem szólónak, Z könyve az egyik legjobb.
2012. okt. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Miutan elolvastam az elso konyvet es megtudtam hogy a tobbi nem Wrathrol szol en se akartam folytatni de mivel epp nem volt semmi amit olvashattam volna igy belekezten a masodikba, talan meg jobban tetszett nehany resz mint az elso.. Igazabol nekem a kedvencem Payne es Manny volt :D
2013. febr. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

igen lesz még egy könyv Wrathról & Bethről A címe : THE KING

és 2014be fog megjelenni

És elvileg minden szereplő kap egy új könyvet Rhage & Mary könyvéből 100 valahány oldal készült el eddig. én már alig várom..:) de itt több mindent megtudhatsz : [link]

először az új könyvét mutatja be de ha lejebb lapozol ott vannak az általános FTT hírek és ott vannak az új könyvekkel kapcsolatos hírek...:)

2013. jún. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 mistyc7 válasza:

Utolsó, ez szuper!!!!! :D


Nekem a kedvenc Rhage, azután Z, majd Wrath, Thor könyve is nagyon jó és Rhevenget is szeretem, de Phury és John könyve nem tetszik annyira... :/ Pedig Johnért nagyon drukkoltam eleinte... Blay és Qhinn könyvét nagyon vegyes érzésekkel várom. Nem tudom elképzelni, hogy tetszene, ha két pasas kavar....nőként hogy fogom beleélni magam a könyv cselekményébe? :/ Payne és Manny kellemes csalódás! :)

2013. szept. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Amùgy azòta olvastam mind a 10 részt.Vàrom,hogy megszerezzem a 11.-ket,szerintem ez fog a legjobban tetszeni. :P

Ti hol tartotok? ;)

2014. máj. 13. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!