Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok regényeket ajánlani?...

Tudnátok regényeket ajánlani? Bővebben lent

Figyelt kérdés

regényeket keresek főleg inkább szerelmes vagy lány regényeket, pl büszkeség és balítélet, jane eyre , abigél, ida regénye : ezekhez hasonlót vagy ami ilyesmi témákkal foglalkozik

köszi



2012. jún. 11. 20:16
 1/4 anonim válasza:
Lorraine Heath: Mondd, hogy mindörökké
2012. jún. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elizabeth Gaskell: Észak és dél c. (nem amerikai polgárháború). Nekem az egyik kedvencem, nagyon hasonló, mint a Büszkeség és balítélet, csak megjelenik benne az ipari forradalom, emberi jogok, és társadalmi problémák is.
2012. jún. 12. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 láláleda ***** válasza:

Meg Cabot Aairhead :)

imádtam,érdekes, romantikus

2012. jún. 15. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

F. H. Burnett: A padlásszoba kis hercegnője, A titkos kert - ezek talán kicsit gyerekesebbek, nem szerelmesregények, de a hangulatuk olyan. Én nagyobbként olvastam, és úgy is tetszett

Janikovszky Éva: Szalmaláng, Aranyső - szerelmes- és lányregények, az Abigélre hasonlítanak

Jane Austen: Értelem és érzelem - a filmet láttam, az nagyon hasonlít a Büszkeség és balítéletre (bár az utóbbit én jobban szerettem)

Aztán az Alkonyat sorozatot szokták ide számítani, nem tudom hogy vagy vele (szerintem az első még elég jó, a többit én nem szerettem)

2012. okt. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!