Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Kiadják valaha Stephenie...

Kiadják valaha Stephenie Meyer Midnight Sun című könyvét? Illetve, lesz a filmnek (4. part2 után) folytatása?

Figyelt kérdés

Rebesgették, hogy a filmesek fognak még készíteni filmeket. Elsőnek például a Bree Tenner könyvet filmesítik meg ...


Tud valaki ezekről friss infót?



2012. jún. 13. 22:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A negyedik film második részével bezárul az alkonyat története. Ez teljesen biztos. A könyvből is megtudható. Nem tudják folytatni a már befejezett történetet.

A Midnight Sun nem fog nagy valószínűséggel megjelenni,hacsak nem dönt másként Stepenie,mivel a vázlat,az első 12 fejezet kikerült a nyilvánosság elé fel a világhálóra,ezért úgy döntött hogy nem folytatja és be sem fejezi. Ami engem is nagyon bosszant. Pláne hogy olvastam is azt a 12 fejezetet. De nem hibáztatom érte,amiért nem írja meg,mert én is írok könyveket és tudom milyen rossz ha valaki idő előtt elolvassa,és akkor már elveszíti a varázsát,nem hajt semmi motiváló erő,hogy tovább írjam a történetet.

Igen,jól tudod,lesznek még filmek,többek közt A burok című sikeres könyvét is vászonra viszik-amit szintén olvastam,nehéz könyv,figyelni kell,főleg az elején hogy követni tudd a cselekményt,-ami azt hiszem valahogy 2013 március,árpilis körül várható a mozikban. Már alig várom hogy azt is megfilmesítsék.

Bree Tanner rövig második életét olvastam,de arról még nem hallottam hogy film készülne belőle,bár ezt jó hallani. 17/L

2012. jún. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát ez van. Remélem azt a Bree Tenner könyvet tényleg vászonra viszik. Pár hónapja olvastam róla, és szívesen látnám moziban. A Midnight Sun miatt elég szomorú vagyok.

Azért bízom benne, hogy lesz még valami belőle. Majd meglátjuk.

Ja, és köszönöm a választ.:)

2012. jún. 14. 23:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Stephenie befejezte a Midnight Sun-t, már a folytatás is felkerült az internetre (magyarra is le van fordítva amatőrök által). Azt sajnos nem tudom, hogy könyvben mikor jelenik meg, de azt rebesgetik, hogy 2013-ban már a polcokra kerül, legalábbis Amerikában.
2013. jan. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Idén!! Augusztus 4-én jelenik meg! Ma jelentette be az írónő :))
2020. máj. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!