Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Van elég időd, lehetőséged...

Van elég időd, lehetőséged olvasni?

Figyelt kérdés
Ha nincsen, akkor hogyan oldod meg? Mi lehet a jó megoldás? Van megoldás?

2012. jún. 14. 02:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem igazán van rá időm,inkább hétvégén művelem ezt a tevékenységet,mert könyvmániás vagyok.Ha suliszünet van,akkor is hódolhatok az olvasásnak,illetve az írásnak. 17/L
2012. jún. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem volt időm a suli miatt, de most mivel nyári szünet van, olvasok ezerrel :D
2012. jún. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha van még energiám akkor este lefekvés előtt szoktam.
2012. jún. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Busz, metró, villamos, otthon evés közben (helyett), lefekvés előtt. Napi két-három óra biztosan összejön, ennyi idő alatt meg rengeteget lehet olvasni.
2012. jún. 15. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nekem soha nincsen rá elegendő időm. Vagy inkább az olvasnivaló nagyon sok... Az interneten is rengeteg van. Irgalmatlan sok olvasnivaló van, nagy részük érdemes is volna rá. Legjobb lenne, ha valaki mindig a nyomomban lenne és felolvasna nekem olyasmiket, amik érekelnek.

Nektek elég az, amire időtök jut, vagy keveslitek ti is, amit sikerül elolvasni a korlátozott idő miatt?

2012. jún. 16. 15:39
 6/9 anonim ***** válasza:

Talán akkor a hangoskönyv neked megoldást jelenthet, nem?

Én átkozom a világot, hogy egy nap 24 óra, de ha valamit el akarok olvasni, azt el fogom, punktum. Egy jó időbeosztás kell hozzá és némi "villámolvasási képesség".

2012. jún. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Persze, néhány hangoskönyvet már meghallgattam. De azok még azért nem túl sokan vannak, nem is olcsók azok sem, és persze nagy részük nem biztos, hogy érdekel. Jó lenne, ha az e-book olvasó valami olyat tudna, hogy amit feltöltenék rá, azt fel is olvasná, ha azt szeretném... Zenét tud lejátszani, hát jó lenne,ha felolvasni is tudna...
2012. jún. 18. 11:09
 8/9 anonim ***** válasza:
Angolul tud felolvasni, a magyar gyatra, de rendkívül vicces. A PDF Reader-ek többségében van ilyen beépített funkció, az Adobie is tudja. Vannak még olyan szoftverek, amik a látássérülteket segítik, ezek között is sok felolvasó szoftver található, párat az e-book readerek is bírnak, ha jól tudom. De ez monoton géphang. A dallamas, igazi felolvasást semmi sem tudja helyettesíteni.
2012. jún. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ilyen Pdf reader letölthető valahonnan, vagy venni lehet valahol? Használ ilyet valaki már közületek?
2012. jún. 29. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!