Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Titeket ez érdekelne?

Titeket ez érdekelne?

Figyelt kérdés

-Remek! - gondoltam - Lucy már biztosan készen van és ide tart, én meg még mindig az irodalom leckével bajlódom! - Végül letettem a tollat, becsuktam a füzetemet és hátradőltem a széken. Majd megcsinálom este, most úgysem fog sikerülni.Felálltam és a szekrényhez mentem. Kivettem a lovaglógatyámat, és a lábszárvédőmet. Miután felöltöztem, még felkaptam a hajkefémet és sietve átfésültem a hajamat. Még egy pillantást vetettem a tükörbe: mindig is fehér volt a bőröm, hiába ültem ki a napra, szürke szemem volt, mint a család minden tagjának, de az ő barna hajukkal ellentétben nekem hollófekete volt. Most hogy már nem új néztem ki, mint aki száz évet öregedett leckeírás ideje alatt, leszaladtam a lépcsőn és az istálló feléé vettem az irányt.

Ahogy azt feltételeztem, Daisy már ott várt az ajtóban.

- Szia Lucy köszöntött. A feltámadó szél meglibbentette aranyszőke haját, világosbarna szemét nevetve rám emelte. Mi tagadás, igazi szépség. Az iskolában szinte jelentéktelennek érzem magam mellette. Mikor ezt megemlítem neki (elég sokszor) ő azonnal rávágja, hogy inkább ő érzi ezt, hiszen (az ő szavaival élve) nekem tökéletes a bőröm, ébenfekete hajam van, és csillogó szemem.

- Szia! - mondtam. - Aki előbb ér a legelőhöz, annak a lova egyel több almát kap! - kiáltottam és futni kezdtem a mező irányába. Hallottam, ahogy ő is megindul a füven keresztül. Hamarosan fej-fej mellett rohantunk. Épp hogy megálltunk a villanypásztor előtt.

- Kiegyezünk egy döntetlenben? - kérdezte Daisy, mire én mosolyogva feltartott tenyerébe csaptam. Kinyitottuk a kaput és leindultunk Madonnáért, és Bajnokért.



2012. jún. 18. 08:31
 1/6 A kérdező kommentje:

elnézést, az a rész hogy

"Lucy már biztosan készen van és ide tart, én meg még mindig az irodalom leckével bajlódom!

az ott nem Lucy, hanem Daisy!

:D


V.

2012. jún. 18. 08:34
 2/6 anonim ***** válasza:
21%
Hmmmm.... NEM
2012. jún. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Hát igen a nevek engem is kicsit megzavartak. Hát eddig nem túl izgalmas, de mondjuk én szeretem azokat a könyveket, amikben hétköznapi a cselekmény. Nem tudom. Lehet, hogy elolvasnám egy ideig, de akkor fel kéne pörgetni az eseményeket minél előbb, hogy az olvasó nehogy hamar megunja. Ez csak az én véleményem.
2012. jún. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jó lesz!
2012. jún. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm, egyébként azt tervezem, ohgy kiderül: ők féltestvérek, és egy nagy tűz miatt csak ők meg a lovak maradnak életben!
2012. jún. 18. 19:38
 6/6 anonim ***** válasza:

engem érdekelne.


a mostani lovastörténetekkel az a bajom hogy a lovakat agyonbabusgatják. jól van én is imádom őket de az egy állat nem egy plüssmaci.

gondolok pl. olyanokra hogy a lovakat tömik répával, almával esetleg kocka cukorral. egy lovas tudja, hogyha állandóan ezt csinálja a ló rákap és csípni fog.


tehát arra akarok kilyukadni, hogy ezekkel jó vigyázni.


:))))

2012. jún. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!