Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » 12 éves lány vagyok tudnátok...

12 éves lány vagyok tudnátok valami könyvet ajánlani?

Figyelt kérdés

A Szent Johanna Gimit már olvastam,és a Twilight Sagá-t is.

Várom a válaszokat, előre is köszi!:-)


2012. jún. 23. 17:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Éhezők viadala - én most néztem meg filmben és éppen azon vagyok hogy megszerezzem a könyvet. Nekem nagyon tetszett
2012. jún. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ahogy látom szereted a több kötetes regényeket. Mindenképpen ajánlom, Cassandra Claretől a Végzet ereklyéi könyvsorozatot (Csontváros, Hamuváros, Üvegváros, ezeknek van még folytatása, csak ha érdekel), illetve több kötetesnek még Kristen Gier-től az Időtlen szerelem trilógiát (Rubinvörös, Zafírkék, Smaragdzöld)ajánlom. Egy kötetesnek pedig: Suzanne Selfors: Mentsük meg Júliát!, Polly Shulman: Rajongás, Alex Flinn: Beastly, Sarah Dessen: Tökéletes és sok Jacqueline Wilson regényt ajánlok.
2012. jún. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha szereted a klasszikus könyveket akkor büszkeség és balítélet :D ha meg nem akkor akármelyik vöröspöttyös könyv :P
2012. jún. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 chrishu ***** válasza:
Gyűrűk ura, Hobbit, Eragon, Húrin gyermekei
2012. jún. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!A vöröspöttyös könyveket nagyon szeretem!Majd válogatok!A kérdező!
2012. jún. 25. 11:53
 6/7 anonim válasza:
Jane Eyre, Rémálom a vonaton, Az elfeledett kert, Piszkos Fred a kapitány, Csontbrigád és minden Rejtő könyv. 14/L
2012. jún. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Alyson Noeltől minden könyv meg a Vámpírnaplók
2012. jún. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!