Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyvet vegyek/vigyek...

Milyen könyvet vegyek/vigyek a nyaralásra?

Figyelt kérdés

4 éve a gyerekekkel vagyok itthon, nem nagyon volt alkalmam könyvet olvasni, csak néha-néha... Most alkalmam lesz elutazni nyaralni, szeretnék könyveket vásárolni, ezért szeretnék tanácsot kérni, hogy mit ajánlanátok?

Alapvetően a pozitív könyveket szeretem, amik nem húznak le lelkileg (pl. a Csernus könyv után elég rossz volt a közérzetem) és amikből tanulhatok. A kortárs írók könyveit szívesebben veszem a kezembe a könyvesboltban, de pl. az Üvöltő szelek is nagyon meghatározó könyv volt az életemben. Érdekelnek a hírességek, celebek, pl. nemrég elolvastam Judy könyvét. Romantikus vagyok, de csöpögős romantikus könyvet nem szeretnék olvasni. Ironikus és vicces vagyok, bár az utóbbi tulajdonságom egy kissé elhomályosult, mert nagyon leszívnak a gyerekek és a monoton házi munka.

Minden könyv-ötletet nagyon szívesen vennék! Köszi!


2009. júl. 8. 07:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem is tudom,nekem nagyon bejött Hugh Laurie-Balek c. könyve.Én Vivien Leigh rajongó vagyok.Róla Anne Edwards írt egy életrajzi könyvet.Ajánlom még Angeles Caso-Sissi,egy császárné naplóját.Illetve bármilyen filmregény pl:Harcosok klubja;Bor,mámor Provance.
2009. júl. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem a Twilight mindegyik feltételnek megfelel. Van benne romantika, néha vicces, és elég újnak mondható, és még izgalmas is. Esetleg ajánlhatom valamelyik Meg Cabot könyvet, mert azok is elég lebilincselőek, érdekes, és szinte mindegyikben van romantika és humor.
2009. júl. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi hozzászólásokat, ezekre rákeresek mindenképpen!!!
2009. júl. 8. 13:25
 4/5 anonim ***** válasza:

van egy nagyon érdekes könyv amit egy német pszihológus írt. Nem olyan mint Csernus könyve egyáltalán! Igazából egy nagypapa levelei unokájához. Bemutatja hogy a gyerekeknek hogyan kéne beszélni az életről, és az ilyen fontos dolgokról. Én még csak 16 éves vagyok, de nekem tetszett a könyv: Daniel Gottlieb: Drága Sam.

Vagy ami humoros, romantikus (nem csöpögős) akkor Meg Cabot: Esküvő Olasz módra

2009. júl. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia. Neharagudj, nem a kérdésre válaszolok hanem olvastam h olvastad Judy könyvét.. Hol és mennyiért vásároltad meg? Nagyon fontos lenne köszi szépem előre is :)
2010. okt. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!