Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Fekete Tőr Testvériség...

A Fekete Tőr Testvériség sorozatát sorban kell olvasni, egymásra épülnek a könyvek vagy mindegy a sorrend?

Figyelt kérdés
Az Anita Blake sorozatnál is ez lenne a kérdésem.
2009. júl. 8. 15:59
 1/6 anonim válasza:
100%
A Fekete Tőr Testvériségnél eléggé egymásra épülnek a könyvek mert pl. a 2.könyvben megjelent egy új szereplő aki már a 3.-ban is benne van és így tovább, de szerintem külön-külön is élvezhető...
2009. júl. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2009. júl. 8. 17:20
 3/6 anonim ***** válasza:

A Fekete tőrből már 6 könyvet elolvastam, ha a másodikkal kezdtem volna, nem értettem volna. Ettől függetlenül az írónő minden könyve elején elmagyarázza a könyvben fellelhető kifejezéseket(rítus, kripta stb). És talán pár mondattal megemlékezik az emberekről is,ha feltűnnek. De szerintem hálás, ha sorban olvasod.

Anita Blake-ből én a negyedikkel kezdtem :D lévén, hogy szeretem a vérfarkasokat :D és a címe afelé hajlott, nem bántam meg, nagyon élvezhető volt, és érthető. Azért célszerű nem a tizedikkel kezdeni. (mostmár a 11.-nél tartok :D)

Sok örömet az olvasásban :) Ha van még kérdésed, privátban felteheted:)

2009. júl. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Azért kérdeztem, mert a könyvtárban eléggé hiányosan vannak meg a könyvek meg ha meg is van, akkor van olyan könyv amire 2009.12. hóig elő van jegyezve! Ez durva, főleg úgy, hogy nagy város Megyei könyvtáráról van szó, majdnem minden könyvből egy példányuk van, és mivel pár nap alatt elolvasok egy könyvet, anyagilag elég megrázó lenne megrendelni őket, még a használtak is jó, ha 2 ezerért vannak. Olvastam, hogy le lehet őket tölteni, de a gépen olvasás nem az igazi számomra. Válaszotok után úgy döntöttem, hogy akkor apránként mégis megveszem és nagyon megörültem az egyik könyvesboltban rátaláltam a Fekete Tőr Testvériség első 3 részére 2.849 Ft-ért és újak!, többször kéne ilyen akciókat csinálni, biztos több könyv fogyna.

Köszönöm szépen, ha lesz valami kérdésem akkor jelentkezem.

Üdv!

2009. júl. 8. 20:10
 5/6 anonim ***** válasza:
2. vok: ohh, hogy Darren Shant mennyire szerettem....és az Anne Rice könyvek:D nyomukban sem érhetnek. Köszi, hogy postoltad a linkeket, már neten is tudom olvasni :)
2009. júl. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Anita Blake is sorrendhez kötött, mindenképpen sorrendben menj!


A sorrend ezidáig:

01. Bűnös vágyak

02. Nevető holttest

03. A kárhozottak cirkusza

04. Telihold kávézó

05. Véres csontok

06. Gyilkos tánc

07. Égő áldozatok

08. Sápadt hold

09. Opszidián pillangó

10. Leláncolt Nárcissusz

11. Égkék bűnök

12. Lidérces álmok

13. Haláltánc

(13,5. Micah)

14. A harlekin

2009. dec. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!