Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hermione és Piton fanfiction (? )

Hermione és Piton fanfiction (? )

Figyelt kérdés

Sziasztok! Írok egy SS/HG ficet, és gondoltam megosztom itt is, hátha valaki szívesen elolvasná, és írna rá kritikát. Az az első ilyen sztorim, ezért érdekelne nagyon a véleményetek :)

A fejezetek nem mindig vannak sorrendben, de könnyen megtalálható minden. Előre is köszönöm ha valaki elolvassa :)


[link]


2012. jún. 30. 23:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
hm... nem vagyok egy nagy SSHG. Esetleg ajánlom a Merengőt. oda bátran felpakolhatod.
2012. júl. 1. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Próbálkozom, de folyton visszadobja, hogy miket javítsak. Addig gondoltam megosztom máshol is :)

Köszönöm a válaszod!

2012. júl. 1. 02:27
 3/10 anonim ***** válasza:
hidd el, nagyon jók az adminok, őketcsak imádni lehet. XD javítsad csak, igazuk van, esetleg bétán gondolkoztál már? ha jó a bétáááád... mindenre jók. :D
2012. júl. 1. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
off! Tudom, nem pont ide tartozik, de én i próbáltam már merengőre feldobni történetet és mindig visszajött, igaz minimális hibával. Viszont sok történetet olvastam már ott, és én is észrevettem egyes történetekben hibákat. Ezeket miért engedik az adminok feltölteni? Elég súlyos hibákat is felfedeztem már, a történet mégis fent van.
2012. júl. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Már kerestem bétázót, írtam neki, még eddig nem válaszolt. Másnál én is észrevettem hibákat, de ami inkább szemet szúrt: azzal dobták vissza, hogy min 2000 szónak kell lennie egy fejezetben. Hát én olvastam olyan történeteket, ahol biztosan nincs meg ennyi (és nem az egypercesekre gondolok, ott tudom, hogy nem kell meglennie annyinak)

Na mindegy, azért reménykedem, hogy előbb utóbb felengedik az enyémet is :)

Köszönöm a válaszokat!

2012. júl. 1. 15:00
 6/10 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló vagyok!

Igen, én is most nézem, hogy rengeteg 1000+pár száz szavas fejezetek vannak, az én fejezetemet mégis visszadobták mondván, hogy min. 2000 szó egy fejezet. Ez így elég érdekes...

2012. júl. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Sajnos a bétázó, akinek írtam, még nem reagált, úgyhogy egyenlőre marad a blogom... bár ott nyilván kevesebben olvassák, és komment sincs, hogy jó, vagy nem jó, van-e értelme folytatni...Amilyen lelkesen vetettem bele magam ebbe, ez azért lelomboz :(
2012. júl. 9. 17:21
 8/10 anonim ***** válasza:
ott van rekadelacool ő a legprofibb.. bnőm, szal csak ajánlani tudom...(: és mindig hirdeti magát , h vállal bétázást és asszem moderátor is továbbvilágon
2012. júl. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :) Megkeresem!
2012. júl. 9. 20:30
 10/10 anonim válasza:

Beleolvastam (átrágtam magam) a blogodon a második fejezet első soraiba. Háááát.... nem tudom, hogy a történet kivonatát akartad összerakni, vagy ez lenne a kész mű. Regénynek túl tömör és nehezen emészthető, kivonatnak túl részletes.

Hagyj időt az olvasónak, hogy felfogja ki kivel mit és miért csinál és hol. 10 mondatban 3 helyszín és 8 szereplő.... ez így baromi tömény.

2013. dec. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!