Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Valaki ajánlana nagyon jó...

Valaki ajánlana nagyon jó könyveket?

Figyelt kérdés
nekem mindegy, lehet vámpíros, romantikus, tündéres, misztikus, kaland...stb csak izgalmas legyen :)
2012. júl. 3. 22:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Oliver Bowden: Titkos Keresztes háború
2012. júl. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én a Vujity Tvrtko könyveit nagyon szeretem
2012. júl. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Dan Brown könyvei: A da Vinci-kód, Angyalok és démonok, A megtévesztés foka, Digitális erőd, Az elveszett jelkép.


Misztikus (romantikus is): Anne Rice: Interjú a vámpírral, Lestat a vámpír, A kárhozottak királynője, A csontok szolgálója, A múmia.

2012. júl. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
az a gond nem tudom hány éves vagy mert diákregényből tudnék mondani egy párat
2012. júl. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Jay Asher - Tizenhárom okom volt

Egy öngyilkos lányról szól,szerintem nagyon kreatív ötlet,nem tudtam letenni!

2012. júl. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Alice Sebold: Komfortos mennyország - lebilincselő, egyszerűen fantasztikus :)

Leslie L. Lawrence könyvek

J. D. Salinger: Zabhegyező

2012. júl. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszokat
2012. júl. 4. 16:35
 8/10 anonim válasza:
attol függ hány éves vagy...
2012. júl. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
19 éves vagyok
2012. júl. 6. 10:40
 10/10 anonim ***** válasza:

Alex Flinn- Beastly (A Szépség és a szörnyeteg modern, abszolút életszerû feldolgozása. Életszerû alatt nem azt értem, hogy nem fantasy, hanem azt, hogy a mai világ sötét- és egyben napos oldaláról ír. Ha nem akarod elolvasni, filmben is megnézheted, Alex Pettyfer a fôszereplô *-*)

Ott van még a Burok. Tudom, hogy a nyálgép Twilight írója a szerzô, de ne ítéld el, az elején egy kicsit én is ódzkodtam tôle, de ez a könyv fantasztikus. Ez a világ legjobb könyve, pedig hidd el, könyvfan létemre több száz könyvet tudhatok magam mögött! (Oké, az egy kicsit túlzás, hogy több százat, de akkor is sokat) Mondjuk annyi, hogy ez inkább amolyan science fiction- fantasy keverék, de biztos vagyok benne, hogy tetszeni fog :)

2012. júl. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!