Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Az Elfújta a szélben Rhett...

Az Elfújta a szélben Rhett Butler hány éves? Vagy hány évvel idősebb Scarlettnél?

Figyelt kérdés

2012. júl. 4. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Amikor először találkoztak Scarlett 16 éves volt, Rhett pedig olyan 30 körül lehetett. Régebben olvastam, de én erre emlékszem.
2012. júl. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Konkrét kor szerintem nincs írva. Szerintem is olyan 30 körül lehet.
2012. júl. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kikerestem a könyvben és ott azt írja hogy amikor először találkoztak Scarlett 16 éves volt, Rhettet pedig legalább 35 évesnek írta. Szóval legalább 19 év volt köztük. Az első voltam :)
2012. júl. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi, én is valami húsz év korkülönbségre emlékeztem...


Azért kérdeztem, mert Scarlettben (Elfújta a szél folytatása) írták, hogy amikor Robillard nagypapának gyerekei születtek, mindig tűzijátékot rendezett a feleségének. És Eleanor (Rhett anyja) mondta, hogy Rhett olyan egyéves lehetett, kivitte őt megnézni a tűzijátékot, és megijedt tőle...

És ahogy akkor Scarlett én is nagyon megdöbbentem, hogy Rhett még Scarlett anyukájánál is idősebb.

2012. júl. 6. 18:22
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen a folytatását én is olvastam, de mondjuk akkoriban nem volt annyira szokatlan az ekkora korkülönbség, hiszen Scarlett szülei között is elég sok év különbség volt :D
2012. júl. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
A végén Rhett azt mondja, hogy 45 éves, és a könyv elejétől legalább 10-12 év eltelik.
2013. márc. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
a könyv legvégén derül ki, hogy 17 év a korkülönbség. akkor Scarlett 28 Rhett pedig 45 éves :)
2013. aug. 1. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!