Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi maradt ki az Abigél című...

Mi maradt ki az Abigél című filmből, ami könyvben benne van?

Figyelt kérdés
2012. júl. 5. 13:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlatilag semmi, csak a politikai és társadalmi viszonyokat, illetve a Matula szabályait írja le részletesebben a könyv.
2012. júl. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon-nagyon sok minden...én például ezt a Zsuzsanna/Kőnig/Kalmár hármassal kapcsolatos dolgokat hiányoltam nagyon a könyvből. Velük kapcsolatban jó pár dolog nincsen benne... na meg még aztán ki tudja mi :/ így is van vagy ötórás a film.
2012. júl. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. :) De azt olvastam, hogy pár oldalon részletezi a jövőt is pl: halálesetek, kivel mi lett és ezekre lennék kíváncsi :)
2012. júl. 5. 14:11
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
igen ez igaz. pl. Aradi is meghalt majd a jövőben(nem jó,ez nem értelmes).
2012. júl. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Olvasd el! A kötelező olvasmányokat és az olvasónaplót nem véletlenül adják fel nyárra...
2012. júl. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ha lenne időm elolvasnám. Amúgy meg 21 éves vagyok szóval nekem semmit sem kötelező elolvasni :) De tervbe van véve nyugodj meg!
2012. júl. 6. 13:13
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A filmböl kimaradt például a kirándulás
2012. júl. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Alice025 válasza:
100%
Ha jól emlékszem, a jelenet a cukrászdában. A könyvben Hajda úr cukrászdájában tudja meg Gina az igazságot, miért kell az iskolában maradnia a körülmények ellenére(ekkor még haragban áll vele az osztálya az "árulásért"),viszont a filmben csak a kertbe megy le az édesapjával és ott tudja meg az igazat, egy padnál ülnek ketten, még azt a részt is valamennyire kihagyták, mikor Zsuzsannát és az osztályt a cukrászdában vásárolt süteménnyel ajándékozzák meg.
2013. jan. 10. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A könyvben leírja, hogy Erzsébet testvér a következő évben meghal, mikor leég a Matula könyvtára. Ő azt próbálta menteni és bent égett végül. Illetve, hogy Kalmár szintén a következő évben a Kárpátokban esett el.
2014. aug. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Sokkal több tanár van a Matulában, mint ahány Gináékat tanítja. Pl: Sáfár tanárnő

Kimaradt Éles, Kerekes Gináék két férfitanára

Gina szökését leegyszerűsítették a filmben, eredetileg valami szembekötős játék közben tűnt el.

2015. jún. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!