Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek létezik olyan...

Szerintetek létezik olyan szereplők, osztályközösség mint a Szent Johanna Gimiben?

Figyelt kérdés
Néha azt kívánom, bárcsak nekünk is ilyen lenne az osztály. Igaz mi 36-an vagyunk, a többségük lány, akik nagyon klikkesednek. De létezik ilyen hogy ennyire összerázódik egy osztály?

2012. júl. 6. 14:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

nem. Klikkek mindenhol vannak.

A SZJG-sek talán azért ennyire összetartóak, mert kevesen vannak.

Mi is 36an vagyunk, soha nem lesz összetartás :D

2012. júl. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
59%
sehol. az csak egy köynv, elég valszerűtlen
2012. júl. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%
Ez azért nem igaz, utolsó kommentelő. Nálunk pl. szinte egyáltalán nincs klikkesedés, legalábbis nem nagyobb mértékben, mint az SzJG-ben. Átlag 30-an vagyunk, plusz-mínusz néhány. Mindenki elvan mindenkivel. Vannak, akik jobban kedvelik egymást, de senki nem ellenségeskedik senkivel. Lehet, hogy ez azért van, mert specmat-infó tagosok vagyunk, tehát elég elvont érdeklődésű társaság. De van ilyen.
2012. júl. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nagyon nálunk sem volt klikk. Úgy összességében megvolt az összetartás az osztályunkban. Huszonnyolcan voltunk. Egy-két kilógó emberke volt, de ők is megtalálták a helyüket az osztályközösségben.
2012. júl. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
mi 10-en vagyunk, és NÉHÁNY halyzetben nagyon összetartóak vagyunk. Pl. a puskázásnál :) Szóval szerinten ritka de létezik olyan osztály :)
2012. júl. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Réka SZJ ***** válasza:
ismerősöm osztályába 13 vannak
2012. júl. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Van nagyon összetartó osztály. Az én volt osztályomban-most megyek középbe-is rengeteg klikk volt. Pl.: Dámák, balhésok, viszonylag normálisak, különcök és csak 19-en voltunk. De, ha valakinek bármi gondja volt, akkor mindenki ment segíteni a másiknak. Együtt írtuk a dolgozatokat és ilyenek.
2012. júl. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Tar Éva válasza:
Mi is 12en vagyunk egy osztályban és a mi osztályunkban is 3 lány van köztük vagyok én is és sokszor ha kell mi is nagyon összetartóak vagyunk ha nem is pont ugyanolyan az osztályunk azért sok helyzetben nagyon hasonló
2012. júl. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
sztem magánsulikban megtörténhet :)
2012. júl. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 bobi1999 válasza:
Az az igazság hogy mi az osztályba 14.en vagyunk!de van egy srác aki nekem is tetszik és én totálisan bele tudom élni reni szerepébe !Nekem is meg van a saját cortezem!ugyan ugy vagyok mint reni amikor cortez a közelébe van én is jo ideje várom hogy összejöjjünk!!!És szerintem létezik itt vagyok én is meg az aki tetszik nekem!
2012. júl. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!