Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Aki olvasta már Cecily von...

Aki olvasta már Cecily von Ziegesar Bad Girl c. könyvét, az súgna nekem?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem A pletykafészek sorozatot.A könyvet viszont még nem olvastam.De nagyon kíváncsi vagyok.Hasonlít a sorozatra vagy nagyon eltér? Ugyanúgy van benne Chuck Bass meg a többiek? Ha van,akkor Chuck és Blair összejönnek a legeslegvégén?Vagy még van folytatása a könyvsorozatnak?

2012. júl. 10. 01:56
 1/7 tsara90 ***** válasza:
100%

A könyvekben teljesen más a felállás.

Amennyiben Chuck rajongó vagy, nem fogod szeretni a könyveket, mert Chuck biszex bennük és eléggé másodlagos karakter, mindig csak háttér szereplő, abszolút nem olyan, mint a sorozatban. Valamint a könyvben inkább Blair és Nate kapcsolata van hangsúlyban, folyamatos se veled se nélküled viszony végig a könyvekben. Blair és Chuck nem is igen kerül romantikus viszonyba (kivéve talán egy könyvet, de az is csak átmeneti, mivel arra van kiélezve az egész, hogy Blair-nek Nate az igazi)

Tehát ha szereted a Gossip Girlt (mint sorozatot) szerintem kissé "csalódásként" fog érni a könyvsorozat, mivel szinte leginkább csak az egész alapja a hasonlóság. A történetek, szerelmi szálak stb. teljesen más.

Amúgy már befejezték a könyvsorozatot, 13 rész van belőle.

Én kb az első felénél letettem, barátnőm végig szenvedte, ő mesélte el.

2012. júl. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:))
2012. júl. 10. 13:19
 3/7 anonim válasza:
100%
Itthon csak 7 kötet jelent meg de tényleg teljesen eltér az egész történettől.Egy két szereplőnél még külsőre is.Nekem azért tetszett de semmi köze a kettőnek egymáshoz.
2012. júl. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És fog még több megjelenni?
2012. júl. 10. 15:45
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Itthon 8 kötet jelent meg eddig (+ az előjáték nem tudom, hogy megjelent-e)

Én olvastam mindet, még azelőtt, hogy láttam volna a Gossip Girlt. Az első válaszoló jól leírta az egészet, úgyhogy nem ismétlem :)

Nekem a sorozat sokkal jobban tetszik, mint a könyv, de amíg nem láttam a sorozatot, addig a könyvet is nagyon szerettem. Bár azt nem értem mért lenne szenvedés végigolvasni? Teljesen más az egész, szóval semmi unalmas sincs benne, amiért unni lehetne :)

2012. szept. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Én végig olvastam és nekem a kedvenc könyvemmé nőtte ki magát mind a nyolc kötetet imádtam.A sorozatból 3 évadot néztem végig és azokat is imádtam most néztem meg kb 10 perce a 4.évad 2.részét sajnos feliratosan de attol még ugyan ugy lehet élvezni.Amugy én a könyvet elöbb keztem el olvasni szoval nekem is meglepő volt hogy fullmás de gondoltam legalább nem fogom unni.Érdemes elkezdeni olvasni is izlések és pofonok van akinek ez van akinek az tetszik jobban.Én pl könyvtárban keztem el olvasni szoval ha te is igy teszel nem lehet belőle nagy bajod.
2012. okt. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
85%
utolsó előtti vagyok, utolsó: szerintem feliratosan sokkal jobb :) imádom Chuck hangját :DDD <3
2012. okt. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!